Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire fontos egy párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos egy párkapcsolatban a szex?

Figyelt kérdés
Milyen gyakorisággal? ha nem működik a kapcsolat is tönkre megy?
2015. máj. 28. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Sokszor, amennyiszer csak ido van ra. Szamit a jo szex. Nelkule meghal a kapcsolat.
2015. máj. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
nagyon fontos házasságok mentek tönkre mert nem volt jó a sex!
2015. máj. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A legfontosabb. Ha nincs szex nekem férfiként csak barát lehet egy nő nem házastárs.
2015. máj. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A szex a jó párkapcsolat egyik alappillére. Nem tudom elképzelni, hogy úgy legyek együtt valakivel évekig, évtizedekig, hogy nem jó vele a szex...
2015. máj. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Számomra fontos nagyon!Mert így is kimutatom,hogy mennyire szeretem a páromat meg,hogy nagyon kívánom.Az,hogy milyen gyakorisággal az teljesen mindegy,mikor kedvük van a pároknak hozzá.Az nem jó,ha az egyik kevésbé igényli a szexet,mint a másik.
2015. máj. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Fontos. A férjemmel mikor sok minden történt (sok egészségügyi gond) és hetekig nem volt köztünk szex eltávolodtunk egymástól. Egy szex pedig megoldotta. :)

Gyakoriság?? Mondjuk ez relatív, mindenkinek mások az igényei.

2015. máj. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy két hónapja szültem, és az eddigi gyönyörű puncim a múlté, mert a kisajkak is elszakadtak az orvos nem varrta össze és így kilátszik a húgycsőnyílásom is, plusz a gátvarrásban is van egy lyuk a fenekem és a másik lyuk között, ezért kinek van már kedve egy ilyen undorító pinával szeretkezni, félek hogy a párom meg fog csalni, nem tudom mi tévő legyek :-(
2015. máj. 28. 13:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak szülés utáni "depi", nyugodj meg. :) (Egyébként - nem értek hozzá, illetve nem tudom, milyen gyakori ez, de - nem lehet ezt orvossal helyrehozatni...?)
2015. máj. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
lehetséges, csak eléggé költséges, plusz külföldön élünk, nem otthon, így a kommunikáció is kicsit nehezebb a dokikkal
2015. máj. 28. 14:52
 10/10 anonim ***** válasza:
A legfontosabbak egyike!
2015. máj. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!