Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy 3 éves kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 3 éves kapcsolat után mennyi ideig érzi az ember a másik hiányát?

Figyelt kérdés
Már egy éve vége van, eddig egész jól bírtam, mert nagyon megbántott. Most viszont újra érzem a hiányát, de tudom, hogy működésképtelen a dolog, viszont úgy érzem, nem fogok hozzáfoghatót találni. Ő megbánta, amit tett, próbált kibékíteni, de nem engedtem, mert ha meg is bocsátok neki, akkor se lenne értelme újrakezdeni, hiszen ő másképp tervezi a jövőjét, mint én. A fő probléma ez, nem is a hűtlensége. Nem tudom, hogyan felejthetném el, hiába próbálok ismerkedni, mindenkiben találok valami hibát, vagy ha komolyabbra fordulna a dolog, meghátrálok. Mintha nem állnék készen egy új kapcsolatra, pedig szeretnék egy társat.
2015. máj. 28. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:

nem is állsz készen még egy új kapcsolatra, ez látszik az írásodból.


Ha nagyon szeretted, akkor évek, legalább annyi ha nem több mint amennyit eltöltöttetek együtt.


Meg kell tanulnod ezzel az emlékkel együtt élni-elzárni mindenki elöl.

2015. máj. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Függ attól:

- Milyen ember vagy

- Mennyi csalódást okozott a másik

- Mit adott neked a másik

- Hogyan váltatok el

- Ki szakított kivel


Vajda János és Juhász Gyula is írt több évtized után verset, ami hajdani múzsájukhoz szólt. Szóval nem kizárt, hogy valakit élete végéig tud gyötörni, más meg örül, hogy végre kilépett a kapcsolatukból.

2015. máj. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sokszor amíg nem jön a következő kapcsolat...
2015. máj. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyenlőre tedd minimálisra az ismerkedést, és foglalkozz saját magaddal. Találj valami új hobbit, amit szeretsz, és a pasikat hagyd csak barátként közeledni, aztán meglátod, egyszercsak már nem fáj úgy a gondolata, és egyáltalán nem is gondolsz rá annyit. Ezt először saját magadban kell rendbe tenned.
2015. máj. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Eddig örültem, hogy megszabadultam tőle, mert már elég hosszú ideje szenvedtem miatta. Ha félrelépett, de nem fogadtam vissza utána, akkor nem tudom, ki vetett véget a kapcsolatnak, de én érzem magam elhagyva. Márcsak azért is, mert külföldre költözött. Azt hittem, hogy sokkal könnyebb lesz így, hogy nem látom napi szinten. Egy ideig így is volt, de megint elgyengültem.
2015. máj. 28. 14:12
 6/10 A kérdező kommentje:
Így is teszek, a hobbimmal és munkámmal próbálom elterelni a gondolataimat, csak néha rámtör a magány, hiába vagyok emberek között. Vele láttam a jövőmet, közös gyerekeket. Most meg egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy lesz-e olyan, akivel ugyanezt, vagy legalább hasonlót érzek majd.
2015. máj. 28. 14:17
 7/10 anonim ***** válasza:

Biztosan lesz.


De olyan ember ne hiányozzon,aki így becsapott.

2015. máj. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Változó, mindenkinél más.

Fel a fejjel!

Leszel te még nagyon boldog és hálát adsz az égnek, hogy megszabadultál ettől az embertől.

2015. máj. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dreed ***** válasza:
Én egy pont 3 éves kapcsolat után 2 évig voltam padlón. De ez változó mindenkinél.ez csak személyes tapasztalat.
2015. máj. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3 éves kapcsolat után vagyok 5 hónappal. Hasonlóan rémes érzések gyötörnek, mint közvetlenül a szakítás után. Persze, azért nem annyira durva, mert esetemben az történt, hogy a szakítás első két hetében megőszült a szakállam egyik oldala... Eléggé sokkolt mikor megláttam a tükörben. Azóta próbálok relaxálni és elterelni a gondolataimat, de sokszor az emlékek nyernek...
2015. jún. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!