Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak szerintem, idióta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem, idióta, felelőtlen és éretlen a következő két ember?

Figyelt kérdés
Húgom azzal a sztorival jött haza, hogy a 16 éves kis taknyos osztálytársa kezét megkérte a 20 éves barátja. A szülőket itt nem akarom minősíteni, gondolom vele született rendelle neségük, hogy ezt hagyják. De hogy lehet ilyen felelőtlen, valaki, hogy egy 16 éves tanuló pénztelen kislány kezét megkéri? Ha romák lennének megérteném. De itt elvileg normális emberekről van szó. Hova tart ez a világ mi lesz itt? Jézusom..

2015. jan. 23. 16:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mit foglalkozol velük? Nem a Te életed..

Az nem jutott eszedbe,hogy szüleik nem is tudják?


Nekem is vannak távoli ismerőseim akik 20on évesek,és eljegyzés is megvolt,meg gyerek is..S nem csak a gyerek miatt..Ő dolguk..

2015. jan. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A jegyesség nem házasság.


De elég ironikus a "hová tart ez a világ", miután néhány évtizededl ezelőtt vénlánynak számított, aki huszonévesen még hajadon volt.

2015. jan. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne mindenkinek a te felfogásod szerint élni? Mi az, hogy hova tart ez a világ? Régen az ilyen teljesen normális volt, pont hogy most ment ki a divatból a korai házasodás, gyerekvállalás stb.
2015. jan. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A romákkal kapcsolatban nem arra céloztam, hanem arra, hogy náluk normális a korai házassáh, szövegértelmezés 1-es.. Azért ne legyünk már ennyire idióták, egy 16 éves kislány, akinek még élete nincs, mit akar házasodni?? Gondolom itt akik kommentelnek nem múltak 15 évesek....
2015. jan. 23. 17:05
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

"Ha romák lennének megérteném. De itt elvileg normális emberekről van szó."


Ezt nem nagyon lehet máshogy értelmezni. Egyébként 22 éves vagyok, és még mindig nem tudom mi közöd ehhez, és miért kell ítélkezned, csak azért, mert nem a te elképzelésed szerint élik az életüket.

2015. jan. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Mert az sokkal vagányabb akiben 16 évesen már 5-6 facc járt. Ez tök átlagos ugye? Max egy r*bancnak tartják... ez tök okés ugye?


Az akit meg eljegyeznek, (nem elvesznek fontos és lényeges különbség) az meg "mi az hogy hova tart a világ?"


Érdekes egy személyiség lehetsz te is.

Irigy vagy? :D

2015. jan. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Akkor érsd úgy ahogy akarod, nem vagyok hajlamos rasszizmusra.

Itt nem vagyukn hozzászokva ahhoz, hogy gyerekeket jegyeznek el

2015. jan. 23. 17:10
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Én meg a búzákhoz nem vagyok hozzá szokva.

Mégis nagy ívben lesz*rom őket.

Az ő életük.


Tedd te is ezt.

Ne foglalkozz más magánéletével.

2015. jan. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok irigy. Sosem állapodnék meg ilyen fiatalon.. Gondolom nem tudja, miylen főzni, mosni rá, kitakarítani utána a házat. Elintézni a számlákat stb, ja nem csak van két idióta, akik néha otthon, de összejárnak a suli elé meg a parkban, meg a buliban és azt hiszik juj ő élete szerelme, közbe meg még egy 16 éves taknyos gyerek. Remélem a ti 16 éves gyereketek majd azzal meg haza, hogy anya eltakarodok innen mert eljegyeztek, felnőtt érett nő vagyok, tudom fizetni a lagzit, az új házat a rezsit stb, ne legyetek már ennyire szánalmasak.... Ha az én húgom ezzel jönne haza, akkor elmennék a palihoz, nem érdekelne hogy lecsuknak, de addig verném amíg mozog.
2015. jan. 23. 17:22
 10/14 anonim ***** válasza:
Engem marhára nem érdekel!Téged se érdekeljen.Azt csinálnak,amit akarnak.
2015. jan. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!