Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ujra szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ujra szerelmes?

Figyelt kérdés

Mikor jártunk pár hónapja szerelmes volt belem, aztan szakitottunk, de most megint fogunk talalkozni, viszont azt mondja neki most nem kell kapcsolat..

Szoval szerintem csak szex lesz..

De ha egyszer mar szeretett, megeshet hogy elo jonnek a regi erzesei?



2015. máj. 29. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha neked egy ilyen szex megfelelő:D Nekem ennél nagyobb igényeim lennének a helyedben:)
2015. máj. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vele akarok lenni:) de nem a szexről kérdeztem..
2015. máj. 29. 16:06
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Nincs kizárva,hogy a nosztalgiázás hatására visszajönnének az érzelmei,nah nem egyből,hanem fokozatosan,hogy ezt elérd elsősorban neked kell elbűvölőnek lenned :-)
2015. máj. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor a kérdésedre: ilyen viselkedés mellett mint amit produkálsz, biztos hogy nem. Ezzel maximum egyet érsz el, hogy beszerez magának valaki újat:)
2015. máj. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
Hát valami miatt elmúltak az érzései... Talán azért nem akar kapcsolatot, mert mondjuk túlságosan ráakaszkodtál, féltékenykedtél, vagy sokat veszekedtetek, stb. Szerintem menj bele, legyél vele nagyon kedves és laza, aztán kiderül, akár még újra beléd szerethet. :)
2015. máj. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!