Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20 feletti fiúk, férfiak ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 feletti fiúk, férfiak ti írtok szerelmes verseket, hogy egy lányt meghódítsatok?

Figyelt kérdés

Vagy ez ciki?

Lányok véleménye is érdekel.


2015. máj. 27. 19:40
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Amikor írtam, hófehér keménypapírra gyönyörű gyöngybetűkkel, jól rá is csesztem, mert ki lettem röhögve. Azóta hanyagolom az efféle nyálaskodást.
2015. máj. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én már írtam, és nagyon tetszett a lánynak. :)

Szívem szerint írnék megint.


Viszont rajzolásban tehetségesebb vagyok, mint versírásban, és egyszer rajzoltam egy lánynak, akibe bele voltam esve, és ő viszont kiröhögött (mondjuk kb. 15 évesek voltunk akkor, szóval elnézhető neki :D).

2015. máj. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
könnyű elrontani, és akkor nagyon creepy tud lenni... szerintem ne csináld
2015. máj. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2015. máj. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem. A lányok gyűlölik a romantikát. Ezzel még akkor is elriaszthatsz magadtól egy lányt, ha amúgy tetszel neki.
2015. máj. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ciki,de azért tegnap írtam egyet és sikere volt.
2015. máj. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 opened paradise ***** válasza:
50%

Amiatt nem,csak akkor ha érzek valamit és emiatt jön az ihlet. Nem szerettem/szeretem őket mutogatni,de egy "szerencsés" véletlennek köszönhetően az összes kitörlődött.

Kivéve egy,amit sajnos papírra írtam és el is kunyeráltak tőlem.

Valószínűleg már kidobták :)

2015. máj. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Minek? Hogy az is olvasás nélkül a kukába landoljon? Nem vagyok időmilliomos!
2015. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én barátom rendszeresen ír verseket, amolyan író/költő :) Mennyi szép szerelmes verset írt már hozzám... :D


Amúgy ez nagyon emberfüggő, hogy valaki örül-e neki vagy nem.

2015. máj. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyban függ ez attól is, hogy ki írja azt a verset!:) Ha a párom anno írt volna nekem, akkor fix hogy a fellegekben lettem volna. Tőle cseppet sem lett volna 'ciki', mivel kölcsönösen szimpatikusak voltunk egymásnak, viszont ha a suliból egy csak látásból ismert legény állna elém szerelmes verssel, akkor valószínűleg nem tudnék mit mondani rá.
2015. máj. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!