Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire lesz kényelmetlen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lesz kényelmetlen, hogy az egyik beosztottam lányával járok?

Figyelt kérdés

24 éves/ F vagyok a lány 18 éves

Nemrég léptettek elő osztályvezetővé és egy picit kezdem kényelmetlenül érezni a szituációt.


A munkahelyemen 8-10 órát együtt vagyok az após jelölttel,faladatokat adok neki utasítgatnom kell.Munka után pedig beülünk a kocsiba és hozzájuk megyünk.

Csak nekem tűnik ez furcsa szituációnak? Ti nem éreznétek magatokat kellemetlenül?



2015. máj. 30. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem én is kellemetlenül érezném magamat a helyedben,mivel jóval fiatalabb vagy és ráadásul Te lettél a főnöke. Úgy viselkedj vele szerintem,hogy ne érezze azt,hogy Te most itt főnökösködsz vagy valami.
2015. máj. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem is az alá fölé rendelt viszony miatt tartok.Az egyik nap egy mondatfoszlányt csíptem el a többi kollégától,azt beszélték épp enyhe gúnnyal,hogy

"a főnök úr húzogatja a János bácsi lányát."

2015. máj. 30. 19:26
 3/7 anonim ***** válasza:

a János bácsinak csak a legjobb munkát ad ki :)

Komolyra fordítva, picit nehéz szitu.

Mivel az após a beosztottad és sokkal idősebb nálad.

Mivel a beosztottad lányával jársz.

De munka az munka a magánélet az magánélet.

2015. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, az apósodnak ilyen helyzetben ezerszer kellemetlenebb lehetne, nem csak jóval fiatalabb a főnöke, de még a lánya is... ha neki nincs ezzel gondja, neked végképp nincs okod feszengeni.


A kollégák pedig ilyen megjegyzés után egyszerűen csak bunkó parasztok.

2015. máj. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
fordult a kocka :D innentől "János bácsira" egy rossz szavad ne legyen,mert otthon vissza kapod.
2015. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
üljetek le és beszéljétek meg. mond meg neki hogy ne kímélj jani bácsi mit érzel kapcsolatban milyen embernek tartasz. ha ezen túl vagytok, vagy egész életetekben utálni fogjátok egymást, vagy a feszengő kellemetlen érzés örökre elmúlik.
2015. jún. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*mit érzel velem kapcsolatban, az egész szituval, milyen embernek tartasz.....
2015. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!