Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme annak, hogy feszül&...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme annak, hogy feszülõs, kényelmetlen nadrágot vesznek fel a lányok csak azért, hogy a pulcsijukkal eltakarják a feneküket?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy minek vesz fel olyat, ha nem szeretné mutogatni magát? Azt hiszi ettõl lesz nõies? Pénteken szerencsém volt egy irtó kedves lányhoz, akin sima mackónadrag volt, és esküszöm szerintem jobban állt neki, mint másoknak a korábban említett nadrág.
2014. szept. 6. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ő felvette a mackónacit, te meg pedóbearként brummogtál hozzá, igaz?
2014. szept. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert az a divat, hogy csőnadrág meg hosszú pulcsi ezért.
2014. szept. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
borzalmas ezek a hosszú hátsójú pulcsik pólók hát a fullos csajszi szemből áll buszon jólnéz ki lefelé megnézném a seggét errefel ki van cenzúrázva hát milyen dolog ez
2014. szept. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem hosszú pulcsi, derékra kötött, direkt fenéktakarás miatt pulcsi. Elnézést, hogy nem voltam világos.

Egyesnek: nem barátkozhatok egy-két évvel fiatalabb lányokkal? Egybõl pedofil leszek emiatt?

2014. szept. 6. 18:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a kapható nadrágok 90%-a feszülős, a maradék meg vagy ronda, vagy leesik rólam. Akkor szerinted mi a fr@ncot vegyek fel?? Tököm se fog folyton szoknyában járni, de ettől még nem szeretem ha bámulják a fenekem
2014. dec. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!