Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszhetek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

1 éve költöztem másik városba egyedül.

Busszal járok a munkahelyemre,és alkalmanként reggel a megállóban (heti 1-2x) szoktam látni egy férfit,akivel együtt utazok egy szakaszon.

Kb. fél éve figyelhettem fel rá,és akkor is csak véletlenül,mert megkérdezte,hogy leülhet-e mellém,de utána már soha nem ült oda.

Kb. 2 hónapja pedig kialakult afféle köszönőviszony közöttünk,ő kezdeményezte.

Most viszont csütörtökön történt,hogy hazafelé is együtt utaztunk,amit teljesen véletlenül vettem észre,hogy ottvan ő is a buszon,oldalra fordultam,megláttam őt,ő pedig egyből felhúzta a szemöldökét és köszönt,majd pedig odajött,és elkezdte kérdezgetni,hogy vagyok,hogy telt a napom,a beszélgetés végén pedig bemutatkoztunk egy kézfogással.

Szóval leesett az állam tőle.

28 éves vagyok,ő valamivel idősebb tőlem,olyan 35-38 körüli lehet,nem több.

Szerintetek?

Voltatok már hasonló helyzetben?



2015. máj. 31. 04:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tetszenél neki,és szabad lenne,azt már rég észrevetted volna.
2015. máj. 31. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Adj a srácnak esélyt. Nézd meg hogy miket lépeget.
2015. máj. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mumusan ***** válasza:
Lehet hogy tetszel neki, de az is lehet hogy csak szimpatikus.
2015. máj. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyentől nem kellene egyáltalán meglepődni. Ez egy alap ismerkedési szituáció, ami valószínűleg külső szimpátia alapján van. Én gyakran ismerkednék így, csak vannak akik ezt nem tudják hova tenni. De én is külső alapján szoktam ilyet kezdeményezni.
2015. máj. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!