Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már annyiszor hallottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már annyiszor hallottam a párom és haverjait nőkről beszélni, és bárhová megyünk kiesik a szemük más nőkre, és megbeszélik milyen jól néz ki! Mind ez a jelenlétemben?

Figyelt kérdés

Engem ez nagyon zavar!Százszor megkértem,hogy a jelenlétemben ne tegye!Hiába!

Már annyira nem bízom benne,hogy ha elmegy nélkülem valahová megöl a féltékenység!Ez nagyon rossz!Mit tegyek?


2015. máj. 31. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudatosítsd benne,hogy az ebben a formában,amit most csinál,tahóság.Nyilván megnézhet más nőket,meg is beszélheti a témát a haverokkal,csak ne ilyen tapló módon.Amúgy meg nem jó,ha elhanyagol,elmászkál nélküled,nem vesz figyelembe.
2015. máj. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Költőnő? ***** válasza:
42%
és az miért baj, ha megnézik őket? Elvégre nem történik semmi egyéb.
2015. máj. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért megnézés és megnézés között is van különbség.Szerintem nem tisztel vagy nem is veszi komolyan, hogy ez neked szarul esik illetve a legrosszabb eset az ha olyan kicsinyes, hogy DIREKT féltékennyé akar tenni. Utóbbi esettel volt dolgom, mikor ott hagytam ugyanezért azt mondta csak azért volt, mert félt, hogy elveszít és azt akarta, hogy lássam nem csak én vagyok lány a környezetében. Nem csak elhagytam de pofán is röhögtem.
2015. máj. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem a megnézéssel van a gond (bár különbség van aközött, hogy észreveszi, hogy szép és megakad rajta egy pillanatra a szeme, vagy nyilvánosan nyáladzik utána). Hanem azzal, hogy ezt nem hozom szóba, ha tudom, hogy a partnerem kellemetlenül érzi magát emiatt.

Mert innentől kezdve bunkóság.


Szerintem a párod pontosan tudja, hogy féltékeny vagy és ez tetszik is neki, ezért még adja is alád a lovat.

2015. máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1,Te is nézz meg pasikat és tegyél rájuk te is megjegyzéseket.Vegye észre,nem csak ő van a világon és nem csak ő tud tapló lenni.

2, Helyezd kilátásban a szakítást. Indok legyen, hogy így nem érzed jól magad a társaságában és keressen meg majd akkor, ha téged akar és nem mindenki jöttmentet.

Ha mindez nem segít és nem változik a viselkedése, én ténylegesen szakítanék vele. Nem éri meg idegeskedni.

2015. máj. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Missi_Key ***** válasza:
egyszer te is beszélj arról a barátnőiddel, hogy egy haverodnak milyen jó teste van..úgy h ő is hallja...meglátjuk neki hogy esik..
2015. máj. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!