Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az zaklatásnak számit ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az zaklatásnak számit ha édesanyám előttem huzamosabb ideig kizarolag fehernemuben tartozkodik a jelenletemben?

Figyelt kérdés

Már mondtam h ez engem zavar de nem érti a problemám.

15/F


2014. okt. 29. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem zaklatás, csak érzéketlenség részéről. Téged miért zavar.
2014. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 CptTomato ***** válasza:
iskola pszichológus vagy család segítő szolgálat tud segíteni
2014. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem zaklatás. Egyszerűen őt nem zavarja, hogy te ott vagy.
2014. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
...?
2014. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem zaklatás, kérd meg rá, hogy ne tegye. Egyébként izgat vagy miért zavar?
2014. okt. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, jelentsd fel.XD
2014. okt. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem zaklatas, csak gondolom zavaro. Biztos o termeszetesnek veszi, hogy lakason belul a csaladtagjai elott fehernemuben van, es nem is gondol arra hogy ezzel teged zaklat. Probald meg, hogy ne foglalkozzal vele, ugy viselkedj mintha lenne rajta rendes ruha..ugy csinalj mintha nem zavarna.
2014. okt. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

anyám átment simán a lakáson egy szál éva kosztümben, sőt kifeküdt napozni a kertben nyáron :D

Nemhogy nem zavart, konkrétan pont nem érdekelt :D


(viszont nagyon röhögtem amikor csak a haja, meg a leszállópálya volt csak barna rajta, minden más piros mert leégett de brutál :D)

2014. okt. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!