Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akinek egy szabad perce sincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek egy szabad perce sincs a vizsgaidőszakban a párjára, az hogy viseli ezt? A párja pedig hogy viseli, hogy 1 szabad perc sincs rá?

Figyelt kérdés

Én fősulis vagyok, van kis időm vizsgaidőszakban, arra amit igazán fontosnak tartok. A párom nagyon komoly dolgot tanul egyetemen, semmi szabadideje nem marad.

Nagyon nehezen viselem, kaparom a falat.

Mások?



2015. máj. 31. 21:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötekedni akarok, de szerintem mindenkinek arra van ideje, amire szeretne, hogy jusson. Nyilván érthető, ha valaki nagyon elfoglalt, de őszintén szólva nem hiszem, hogy soha nincs legalább egy órája a párjára, legalább egy héten mondjuk egyszer.
2015. máj. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Másoknál mennyi vita van ebből? Mindenre kíváncsi vagyok ezzel kapcsolatban.

Én nagyon visszafogom magam, de néha becsúszik 1-1 sürgetés, hogy legyen már velem. Tudom, hogy ez hiba.

2015. máj. 31. 21:22
 3/14 A kérdező kommentje:
#1. Annyi általában van, de nem sokkal több...
2015. máj. 31. 21:24
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

na ez az egy dolog ami miatt örülök h nincs senkim...

25/L


mármint sztem nekem nem lenne rá időm, ugy megszoktam h nincs pasim...

2015. máj. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
4.cicákat próbáltad már?
2015. máj. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem kb ugyan annyi időm van rá!Néha segít is tanulni :)
2015. máj. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sorstársak, hol vagytok? :(
2015. máj. 31. 21:53
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Nincs bnőm de ha lenne megkérném hogy amíg én asztal előtt ülök és tanulok, ő az asztal alatt csendben tegye a dolgát... ;)
2015. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

:DDDD xD

nagyon jó, persze csak ha fordítva is működik. :P :D

2015. máj. 31. 22:20
 10/14 anonim válasza:
Én éppen most érettségizem, a párom pedig orvosnak tanul, amire rengeteget elvesz az idejéből. Már 3 vizsgaidőszakot átvészeltünk, és mindig megbeszéltük előtte, hogy azok az idők nehézkesek lesznek, és túl is éltük. 1-2 hetente tudunk csak találkozni, és mivel nem akarom akadályozni a tanulásában, plusz tudom, hogy ha most intenzíven tanul, akkor előbb végez a vizsgáival, ezért nem zargatom amiatt, hogy nem találkozunk. Kaparom a falat, de tudom, hogy ha lenne ideje, akkor találkoznánk, mert bízom benne. És így én is tudok tanulni. :)
2015. máj. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!