Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akinek egy szabad perce sincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek egy szabad perce sincs a vizsgaidőszakban a párjára, az hogy viseli ezt? A párja pedig hogy viseli, hogy 1 szabad perc sincs rá?

Figyelt kérdés

Én fősulis vagyok, van kis időm vizsgaidőszakban, arra amit igazán fontosnak tartok. A párom nagyon komoly dolgot tanul egyetemen, semmi szabadideje nem marad.

Nagyon nehezen viselem, kaparom a falat.

Mások?



2015. máj. 31. 21:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyetemen anno exemmel simán találkoztunk vizsgaidőszakban is. Ő mérnöknek tanult én jogásznak. Egyik se lógatja a lábát vizsgaidőszakban. Mégis minden másnap találkoztunk pár órára. És napi 1-2 sms csak pár perc.
2015. jún. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azért van különbség az egy perce se és a néhány órára találkozunk között. Mérnöknek tanulok, képtelen vagyok reggel 8tól mondjuk délután 4-ig tanulni, hogy este csak a párommal foglalkozhassak. 2 óra tanulás 1 óra pihi felbontásban készülök reggel 7-től este 9-ig. Mivel együttélünk, ezért nincs gond ebből. Exemmel csak találkozgattunk. Nála próbáltam az addig tanulok, amíg dolgozik dolgot űzni, nem volt elég amit annyi idő alatt tudtam megtanulni meg nem is úgy fogott az agyam, ha meg nem találkoztunk pár napig kiborult, hogy sosincs rá időm, pedig kemény 3-4 hetet kellett volna elviselnie félévente. Na amíg vele voltam 2-3-as átlagom volt. A mostani barátommal 4,5-5 közötti, erre már nagyon szép ösztöndíjat is kapok. Ő valahogy megérti, hogy nem a végtelenségig kell így "élnünk" hanem csak amíg nem végzek. Utána majd jön a munka és akkor lehet ennél rosszabb lesz az időbeosztásom. (általában projekt munkák jellemzőek a szakmámhoz tartozó munkáknál) Szóval most "melegítünk". :) De a lényeg, támogat mindenben, ezért is szeretem a sok más jó tulajdonsága mellett.
2015. jún. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Engem egy vizsgaidőszakomban elhagytak.Felkapta a vizet,hogy miért nem jöhet akkor mikor én tanulok.Nem értette meg,hogy csak pár napot kell kibírnia nélkülem.Nem is bántam,menjen a sunyiba az ilyen s....fej!
2015. jún. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
En is azt gondolom h az embernek arra van ideje amire szan. Lehet h az csak napi fel ora de siman tudnatok annyit egyutt tolteni. A batyam pl jogot tanul es a vizsgaidoszakban es sokat volt egyutt a baratnojevel, sokszor egyutt is tanultak, vagy ha nem tudtak talalkozni akk skypon beszelgettek/ facebookon chateltek.
2015. jún. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!