Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerető vagyok, de nem bírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerető vagyok, de nem bírom tovább! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok egy férfi szeretője, de lelkileg nagyon kikészültem már emiatt, beleszerettem a férfibe és meg akarom szerezni. Most is sírok délután óta. Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi lett a vége? Aki igen az privátban is írhat!

2015. máj. 31. 21:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Sokan voltak, vannak és lesznek a te helyzetedben. Ha nős, sosem fogod megszerezni. Lépj ki ebből a kapcsolatból. Inkább még ma, mint holnap.
2015. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%

Nem fogod megszerezni, és nem kapsz téged sajnáló válaszokat.

Együtt érző válaszok annak a nőknek járnak, akik szeretők úgy, hogy soha a férfi családját nem akarták szétbarmolni, és nem akarták megszerezni az illetőt, hanem megköszönték ha 10 percet együtt tölthettek vele-mert szerették.

2015. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem nős , viszont van gyerek és azért nem akar lelépni. Én meg nem bírok meg nem is akarom hagyni. Tudom, nem sok sikersztorit hallani ebben a témában, de előbb-utóbb úgy is le fog bukni, és addig meg nem akarom feldani.
2015. máj. 31. 21:59
 4/15 anonim ***** válasza:
22%
3 Aljas vagy, és méltó jutalmadat kapod a sorstól. Attól hogy valaki nem papiron férj, de van családja, az ugyan az mint ha papirja lenne róla.
2015. máj. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
13%

Arról már ne is beszéljünk, hogy az az ember, aki szereti a másikat, sosem vár a bukására. Soha.

Szóval megérdemled a sorsodat. Még a szeretők között is az alja vagy.És igen, voltam szerető, és soha a másik ember családját nem akartam tönkre vágni, és soha nem hoztam kínos helyzetben, és csak akkor lettem felfedve, mikor a férfi akarta, és egyetlen pillanatra nem tettem alá, még akkor sem, ha 2 mondat elég lett volna arra, hogy a fazon az enyém legyen. Megvetlek. Ennyi.

2015. máj. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Voltam már a másik oldalon, azaz csaltak már meg. Az, hogy számodra mi lesz a vége, nem tudható. De tégy meg egy szívességet a szeretőd párjának: Világosítsd fel, hogy milyen szar alakkal él együtt. Így neki talán még lesz esélye egy boldogabb életre valaki mellett, aki tiszteli és szereti.
2015. máj. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
5+ És singli voltam, és nem volt más ember mellette.Csak ő volt akkoriban nekem.
2015. máj. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem én kérdeztem. Mi egyébként járkálunk nyilvánosan kézenfogva is, egy csomó helyre megyünk együtt (pl. strand, étterem, a munkahelyem) , sosem bujkálunk, igaz egy másik városban, mert nem egy helyen lakunk. Ismerősök is láttak már, mégsem történt még semmi.
2015. máj. 31. 22:37
 9/15 anonim ***** válasza:
9%
16 Álmodozz királylány:DD Gonosz vagy, és az is maradsz, ezért kapod az ilyen "ajcsikat" odafentről, és ezért vagy ilyen nyomorult.
2015. máj. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

Vigyázz mit kívánsz. Nem tudom mennyire fog tetszeni a dolog mikor a fizuja egy része gyerektartásra megy el hétvégente a gyerek meg megpróbálja megkeseríteni az életed (mert jó eséllyel utálni fog ha szerető voltál).

Meg a hétköznapokba már nincs az az izgalom és ott lesz a tudat, hogyha az előző mellett szeretőt tartott melletted miért ne tenné. Össz egészébe lehet megérdemelnéd. Valami azt súgja boldogság nem sok lesz benne.

2015. jún. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!