Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem egy nős férfival....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy nős férfival. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Már jó ideje szingli vagyok, komoly kapcsolatra nem vágyom, de a testiség nagyon is hiányzott. Egy pasassal párszor összefutottunk egy szórakozóhelyen, ő a 30-as évei elején jár, én a 20-as éveim közepén. Végülis nálam kötöttünk ki a buli végén, figyelmes volt, kedves, az ágyban vad és szenvedélyes. Iszonyatosan jó volt vele, de megbeszéltük hogy ez csak egyszeri alkalom és el is fogadtam. Nem vagyok egy egy éjszakás típus, de ő teljesen levett a lábamról. Nem is kerestük utána egymást. Pár héttel később ismét összefutottunk, a baráti társasága nyögte ki teljesen véletlenül, hogy már 6. éve házas és van egy 2 éves kislányuk.

Még rá is kérdeztem mielőtt felmentünk hozzám, hogy ugye nem várja őt otthon senki!? Akkor azt mondta nem, emiatt ne aggódjak... (munkája miatt távol él a családjától)

Amióta ezt tudom a belem kifordul akárhányszor tükörbe nézek. Hogy tehetettem ezt egy nővel? Egy komplett családdal, egy kisgyerekkel? Mérges vagyok rá és magamra és képtelen vagyok elszámolni a lelkiismeretemmel, hogy ezt tettük. Még is mit csináljak, hogy könnyebb legyen a lelkiismeretem?



2012. aug. 22. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

A cemende.

Undorító

2012. aug. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Feküdj le egy nőtlen férfival, így az univerzum rendje helyre áll.
2012. aug. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mért aggódsz, nem te csaltad meg az asszonyt!
2012. aug. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Feküdj le minden nap egy nős férfival, és egy idő után hozzászoksz az érzéshez!
2012. aug. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem és tudom, hogy a mai világban baromira nem ez a természetes, de nekem alap, hogy nem kezdek ki olyan pasikkal, akiknek van valakije. Aki szét tud zilálni harmadikként lelkiismeretfurdalás nélkül egy családot, annak csak gratulálni tudok.

Az az egy nyugtat, hogy ha nem velem teszi meg, akkor megteszi mással, viszont jobb lett volna ebből kimaradni...

2012. aug. 22. 16:21
 6/12 anonim ***** válasza:
Megdugtam egy 17 éves tinilányt. Olyan rossz érzésem van. Mit tegyek? F/35
2012. aug. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak duma!
2012. aug. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a hasznos válaszokat, többet nem kérek!
2012. aug. 22. 16:28
 9/12 anonim ***** válasza:
Mégis mit ziláltál szét? A pasi csalt nem te és ha nem tudtad, hogy van valakije akkor miért vergődsz? Kicsit álszentnek tűnik ez számomra, főleg, hogy csak egy alkalom volt.
2012. aug. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

6os = PEDOFIL

Te meg mit stresszelsz, ha egyszer fingod nem volt róla?

Ilyen alapon soha ne csinálj semmit senkivel, mert hátha hazudik, hogy nincs senkije....

A faszi meg egy tróger aztán ennyi...

Átvertek, lépj túl rajta, nem te vagy a hibás!

2012. aug. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!