Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak számotokra milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak számotokra milyen az a nő, akibe bele tudtok szeretni? Fel lehet állítani esztétikai kategóriát vagy az összhatás számít? Milyen külső vagy inkább belső tulajdonságok vonzóak?

Figyelt kérdés
A szépség fogalma könnyen körülhatárolható vagy nem vajon.
2015. máj. 31. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
nincs ideálom legyen meg a kémia és kész
2015. máj. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nehéz meghatározni. Legyen aranyos és kedves. Nekem ennyi is elég, hogy az övé legyek.
2015. jún. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nagyon sok körülmény adja ki a nőt, például milyen az ismerősi köre, a túl sznob se jó nekem,de a képmutató baráti társaság is sokat elárul az adott nőről

én a kinézet és a belső tulajdonságok után ezeket veszem harmadik legfontosabb szempontnak.

2015. jún. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Külső: Szinte csak a szőkék keltik fel a figyelmemet. Még ha egyébként rondának is látom, de ha szőke, akkor mindjárt érdekel. Más hajszínű nő, csak akkor tetszik igazán ha már ismerem, és kiderül, hogy nagyon vonz a személyisége.


Belső: vidám, cserfes, kedves, magabiztos.

2015. jún. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A külső ami megfog, de a belső ami megtart.. Annyiban azért árnyalnám a képet, hogy lehet valaki bombázó, mondjuk ha buta, akkor nem igazán tudok rá hangolódni.. Ha viszont külsőleg nem a top de, megfog benne valami akkor abban bele tudok zúgni.. Érzelmi és értelmi intelligencia kell nekem. Plusz kedvesség, mosoly, pozitív kisugárzás.. A másik: szerintem egy nőn látszik az ápoltság. Ha azt látom, hogy nincs elhízva (sportol, figyel az étkezésére), ápolt, tud sminkelni, van stílusa, akkor máris nagy piros pont.
2015. jún. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legyen ertelmes, szeressen beszelgetni, filozofalni, elmelkedni, almodozni es tervezni. Legyen humora. Ha ugratjak, tudjon visszavagni. Legyen talpraesett. Kicsit fius felfogasu, tehat ne hisztizzen, inkabb racionalisan kozelitse meg a dolgokat. Legyen csinos, mosolygos. Ertsen a hazimunkahoz es legyen hozza turelme, hogy megmutassa nekem, hogyan kell pl mosni, ablakot pucolni, stb (ezt azert, mert nem szeretem, ha megker, hogy segitssek es amikor latja, hogy nem tudom, hogyan kell, akkor kiveszi a kezembol a rongyot, megcsinalja helyettem, utana meg a szememre hanyja, hogy ennyire se voltam kepes)
2015. jún. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hunciakiraly válasza:

Hát legyen aranyos,cuki,vicces,magabiztos a külső pedig ne sovány de kövér se ;),és legyen olyan 170-175cm körüli


13/F

és ha lehet az a csaj sportoljon is

2015. dec. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!