Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan lány, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan lány, akinek nem számít a külső?

Figyelt kérdés
Egy szerencsétlen visszahúzódó ronda fiú vagyok. Rengeteg lánynál próbálkoztam már, de a külsőm miatt mindig csak barátként könyvelnek el, pedig igyekszem.. Kedves vagyok, udvarias, őszinte, hűséges, segítőkész, de ahogy észrevettem ez ma már semmit sem ér ha az ember nem néz ki valami jól.. Még soha sem volt barátnőm, de gondolom nem is lesz... Mondjuk nem is reménykedem benne, hiszen senki sem járna olyannal, akihez egyáltalán nem is vonzódik... 18/F

2015. máj. 3. 14:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

Talán a vakok?

Na most az az igazság, ha valaki nem tetszik külsőleg, nem alakul ki szexuális vonzalom sem jobbára, így nem tudok vele kapcsolatot elképzelni, marad a barátzóna, ha amúgy jó fej gyerek. Képet mutatnál? Annyira ronda csak nem lehetsz, hogy eddig senkinek nem kellettél, vagy túl "jó" nőknél próbálkoztál, akik aztán bőven válogathatnak a kanok közt.

2015. máj. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Képet és kiderül :D
2015. máj. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Mindenkinél számít valamennyit a külső, kivéve, ha őrülten szerelmes:) pontosan mi a baj a külsőddel?
2015. máj. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy barátként könyvelnek el?

Ha nyomulsz rendesen, akkor nem tudnak barát kategóriába tenni. Gondolom csak kerülgeted őket, de lényeges lépésre nem szánod el magad.

2015. máj. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Átlagos és közötti szemüveges lányoknál próbálkoztam... Úgy igazából nekem nincsenek nagy elvárásaim csak annyi, hogy az illetőben megfoglyon valami... Sosem próbálkoztam tökéletes lányoknál...
2015. máj. 3. 14:57
 6/19 SullaFelix89 ***** válasza:
0%
A DOWN kórosoknak nem számít a külső.
2015. máj. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Igazad van 4-es ha túlzottan nyomul, akkor már zaklató kategóriába sorolják, nem a barátiba. xD
2015. máj. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Jaja engem is soroltak már zaklatónak. Változtass a külsődön mert az összes szép vagy átlagos azzal nem kövér nőnek fontos a férfi külseje.
2015. máj. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8 válaszoló.. Duci telt lányoknál is próbálkoztam... Mint az utóbb írtam, nekem nem számít annyira külső, csak annyira, hogy az illetőben valami megfoglyon... Eddig még nem nagyon láttam olyan lányt, aki ne tetszett volna..
2015. máj. 3. 15:22
 10/19 anonim ***** válasza:

#6


Érdekes, én nem vagyok down-kóros, csak épp voltam már szerelmes olyan lányba, akinek a külseje először egyáltalán nem vonzott, de bensője által annyira megszerettem, hogy ezáltal a külseje is megszépült számomra. Én aztán tudom, hogy egy VALÓDI párkapcsolatban kapcsolatban(tehát nem szexkapcsolatban), rohadtul nem számítanak a kilók meg a centik.

2015. máj. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!