Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már veletek ilyen? ( az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek ilyen? ( az első nagy szerelem)

Figyelt kérdés

Kamaszkoromban szakítottam az első szerelmemmel. Mindig tartottuk a kapcsolatot. Mindkettőnknek volt/ van komoly kapcsolata, de még mindig szeretem őt és tudom, hogy ő is vonzódik hozzám.

Racionálisan végig gondolva úgy hiszem, hogy sehogy sem működhetne újra, hiszen két teljesen más világban élünk. Én mégis vágyom rá, szeretném, hogy működjön.

Szeretem a partneremet, de az a szerelem különleges volt, és hiányzik.

Nem tudom mit tegyek. Mindkettőnknek van kapcsolata, így nem vallhatom be neki az érzéseimet.

Veletek volt már olyan, hogy évek után találtatok egymásra az első szerelmetekkel?

Köszönöm



2015. jún. 1. 01:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert csak 1 szerelmem van.


Mikor megismertem a barátomat vele egy időben ismertem meg egyik barátját is, de a barátomba szerettem bele, nem a másik fiúba.


Már eltelt 4 év, nagyon összeszokott társaság vagyunk, és az egyetlen ember akivel tudnék szexuálisan képzelődni az a barátja. Szülinapomon nyomott egy sztriptízt is, nekem ez teljesen megfelelt, egyáltalán nem vágyódom érte. Ezek apró fellángolások.


De ha te egy apró "jó pasi"-nál többet gondolsz, ha érzel is iránta valamit, akkor ott valamin változtatni kell.

2015. jún. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szeretem őt és vágyom rá :(
2015. jún. 1. 01:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Találkozz vele barátilag. :)
2015. jún. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt, csak ugy mint az elso en is jokor talaltam meg a parom, se neki se nekem nem volt senkink elotte mar tobb mint 3 eve velem van.

Volt elotte valaki akibe bele voltam esve de elutasitott a baratnomert aki engem kert meg higy szakitsak a sraccal a neveben. Utanna ujra osszejottek de nem mukodott.

Szerintem engedd el mert addig nem lesz jovod mig a mult utan vagyodsz.

18/L

2015. jún. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt, de csak még nagyobb baj lett belőle. :/
2015. jún. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!