Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ismertek ilyen történetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek ilyen történetet?

Figyelt kérdés
Olyanra lennèk kíváncsi, hogy lett-e már vmely imserősötök öngyilkos a szerelem miatt, mennyire gyakori ez? Mivel lehet megelőzni? Bármilyen történet érdekel (be nem teljesült szerelem, megcsalás, stb.)
2015. jún. 1. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
csak fenyegetőzőket ismerek. olyat, aki merte volna megtenni, nem láttam még
2015. jún. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csak olyanokról tudok, aki kamuöngyilkosságot csinált. Bevett pár gyógyszert de úgy, hogy azért biztos bele ne haljon, felszínesen megvagdosta a csuklóját. A közelebbi ismerőseim között pedig még ilyesmi sem volt.

Bár nekem volt olyan hódolóm, aki öngyilkossággal fenyegetőzött, ha nem járok vele, de rajta is látszott, hogy csak hatásvadászkodik, természetesen azóta is vígan éli világát.

2015. jún. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nálam nem volt
2015. jún. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mondani mondta már valaki, de csak piásan.

Az ilyet hagyni kell.

2015. jún. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy lányt, aki szakított a pasijával és utána a pasi öngyilkos lett és meghalt. De ennek már sok éve... Szörnyű dolog és talán annyit lehet tenni, hogy a fenyegetőzőknek a szüleit és barátait ráállítani a dologra, hogy figyeljenek oda rá jobban. Szerintem amúgy abszolút nem gyakori jelenség, de egy netes statisztikára ránézhetsz, ha érdekel a dolog.
2015. jún. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én olyan valakit ismerek, aki kb. minden csalódás után összevagdossa magát, de saját bevallása szerint nem akar meghalni.
2015. jún. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, "vadászbaleset", ismerősünk, lány miatt. A párom mesélt még, ahol felnőtt ott volt, de senki nem gondolta volna, hogy meg is teszi, még a lány sem, azóta a villanytrafót beljebb tették, hogy más ne mehessen neki autóval. Úgy tudom azóta nem is volt ilyen. Az egyik exem apukája a házukban akasztotta fel magát. De itt lehet más is közre játszott. Megfigyeltem ált. az ilyen történetek falukban előfordulnak, legalábbis akikről tudok.

Meg egyszer anyu kórházba került és a mellette lévő lánynak azelőtt mosták ki a gyomrát, mikor bementünk látogatóba, pasi miatt vett be gyógyszert, ennyit tudok.


Nem tudom mivel lehetne megelőzni, ha valami úgymond bekattan az illetőnél, akkor szerintem nem sokat lehet tenni. Pl. hiába volt ott a család a barátok, úgy látszik nem volt elég.


Még eszembe jutott egy, mikor még kötelező volt a 2 év sorkatonaság, az egyik haverunk mesélte, hogy jó páran lettek lány miatt, az őrhelyen, mikor pl. a lány szakított, mert talált mást.

A párom mondta, hogy a rokona, mikor katona volt s az őrhelyen szintén egy katonatársuk öngyilkos lett, kivezényelték őket és mindenkinek meg kellett nézni, hogy ne tegyenek ilyet. Volt, aki nem akart odanézni, arra ráparancsoltak.


Sajnos még van pár, mivel sokfelé laktam, sok emberrel találkoztam, de azok más miatt történtek. És nem szokott eszembe jutni, csak a kérdést olvasva.

2015. jún. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!