Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy férfi, és valószín...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy férfi, és valószínűleg tudja is ezt, mégsem fordult el tőlem, miért?

Figyelt kérdés

Már pár hónapja ismerjük egymást,és ahogy telt az idő,én őt egyre jobban megkedveltem.

Többször is,meg sokat szoktunk beszélgetni mindenféléről,néha Facebook-on is,és írásban mindig puszival köszönünk el egymástól.

Ma eléggé kiborultam a munkahelyen,és írtam neki,hogy olyan jól esne,ha most megölelhetném,aztán mikor elküldtem,akkor tudatosult,hogy mit írtam,de nagyon kedvesen reagált,és amikor utána beszélgettünk,akkor még jobban figyelt rám,és kedves volt velem,mint szokott.

Volt már rá példa,hogy tetszett valaki,és hiába voltunk bármennyire is jóban,elfordult tőlem,pedig semmi olyat nem tettem.



2015. jún. 2. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Leginkább azért, mert nagy valószínűséggel te is tetszel neki.

Ne azt keresd, hogy ő miért nem fordult el, hanem, hogy mások miért igen.

2015. jún. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztosan tetszel neki!

Ne légy rámenős, de szerintem egy könnyű randira elhívhatnád! :)

2015. jún. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem érintette rosszul, amit mondtál neki.

Ha hozzá vagy szokva, hogy elfordulnak Tőled ebben a fázisban, akkor ott ronthatod el a kapcsolatot evvel az új fiúval, hogy nem mondod el neki egyértelműen a vágyaidat, idővel sem. Pedig mostantól 50%-ban rajtad múlik, hogy miként számol Veled: tudatnod kell vele előbb-utóbb egyértelműen, hogy potenciális partnerként tekinthet Rád!

2015. jún. 2. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ideje találkozgatni élőben, úgyis fagyizós szezon van már meg stb, tessék kimozdulni! :)
2015. jún. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!