Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok, a párotok apját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, a párotok apját vonzónak/szexinek tartjátok?

Figyelt kérdés
Megfordult már a fejetekben,hogy úgy nézzetek rá mint egy férfire ?
2015. jún. 2. 10:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj!
2015. jún. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem, fúj!
2015. jún. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
én félek a párom apjától pedig 21 éves vagyok. XD Jah meg 5 perc alatt ki tud készíteni... én igyekszem kerülni amennyire csak lehet
2015. jún. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem. Nem is nagyon keresem a társaságát.

Plusz több mint kétszer olyan idős mint én. Nem vagyok apakomplexusos, a párom és köztem is egészséges korkülönbség van. :)

2015. jún. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem ismerem, meghalt pár éve, mielőtt mi találkoztunk a párommal.


De a korábbi pasijaim apukáit nagyobbrészt ismertem, legalábbis, találkoztunk már. Nem mondhatnám, hogy bármelyikük is különösebb hatást tett rám. Sőt. 22 évesen az 50-60 körüli apukák nagy sörhassal és őszülő "szerzetes" frizurával nem mondhatni, hogy a zsánerem lennének :)

2015. jún. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Jajj.. nem :D
2015. jún. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én igen. De ehhez hozzá kell tenni, hogy nem az a tipikus kopaszodó-pocakosodó családapa, hanem nagyon ad is magára. Egyébként nem csak én tartom vonzónak. Néhány havonta találkozunk csak, mert sokat jár külföldre, és minden alkalommal bemutatja az új barátnőjét. A legutóbbi egyébként egész szimpi volt, kár hogy valószínűleg azóta már rég nem járnak.


A korán kívül két probléma van vele: az egyik az, hogy a fiába vagyok szerelmes. Innentől teljesen mindegy, hogy néz ki akár ő, akár bármelyik férfi. Mert azért tény, hogy vannak a világon jó pasik bőven. :)

A másik az, hogy ugyan nagyon macsó ez a folyamatos nőzés, azért aki az ötödik iksz után se képes megállapodni, az szerintem egy kicsit gáz, éretlen személyiségre utal. Persze lehet, hogy nincs igazam.

2015. jún. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem. Nagyon szerethető, kedves, tiszteletreméltó ember, de engem nem vonz. Párom egyébként az apai nagypapára ütött, aki viszont idős korában is igen sármos férfi volt (bár csak képen láttam, mert még régebben elhunyt).
2015. jún. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem méricskéltem még úgy sosem. Csak annyira néztem meg külsőre, hogy hasonlóságot keressek a párom és az apjában. Mert fényképet láttam róla fiatal korából és azt hittem a párom az, nagyon hasonlítottak ugyanabban a korban szerintem. Az anyja szerint nem. Na meg azt is, hogy pl. hogyan vagy kopaszodik e, mert örökölik az olyasmit és tudjam mire számítsak. :D De az alkatát inkább az anyjától örökölte.
2015. jún. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hogy engem vonzzon vagy rám legyen hatással, NEM, de mint megállapítás hogy mások szemében még lehet az, persze, férfiak is megtudják állapítani, melyik színész vagy kolléga jóképű, de ez még nem ugyanaz mintha ők is vonzódnának. :)
2015. jún. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!