Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzónak tartjátok a melankoli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzónak tartjátok a melankolikus, nihilista pasikat?

Figyelt kérdés
A kérdés nyilván csajoknak szól. Rövid indoklást, és kort ha szabad kérnem...

2015. jan. 12. 11:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem. Pont nemrég találkoztam egy ilyennel, olyan volt, mint aki be van lőve, vagy nincs teljesen magánál, és közben mintha tényleg nehezebben is fogta fel volna a dolgokat, és közben olyan bambán nézett. Persze meg van a melankolikusságnak is a helye, de nem ilyen legyen mindig.

30

2015. jan. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem igazan, nincs kedvem ahhoz, hogy engem is lehuzzanak. Nihilizmusnak amugy sincs sok ertelme, nem vall tul erett felfogasra.
2015. jan. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én megértem, hogy egyes korosztályoknál "menő" szakszavakat használni, de legalább úgy tedd már, hogy tisztában vagy a jelentésével.
2015. jan. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

mi utal arra, hogy ne lennék velük tisztában?

apropó, szavakat használni nem "menő", hanem célszerű, pláne ezen az oldalon. a nonverbális kommunikáció meglehetősen korlátozott...

2015. jan. 12. 11:51
 5/11 anonim ***** válasza:
A melankolikussal nincs bajom, mivel én is az vagyok. A nihilizmus számomra negatív. Céltalan élet meg egyebek? Kicsit erős.
2015. jan. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"szakszavakat" my bad. "szavakat" olvastam :D

de még mindig fennáll a kérdés: miből gondolod, hogy ne érteném?

2015. jan. 12. 12:09
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

De, sajnos manapság valamiért menő szakszavakat használni.

Mindenki depressziós és antiszociális. Biztos hallottál már ilyenről.

Onnan, hogy nem hiszem, hogy valaki elhiszi, hogy a lányoknak vonzó tulajdonság lenne az, ha valaki tagadja a normákat és a létezés értelmét. Vagy esetleg a szellemi visszamaradás.

A melankóliával viszont -szerintem- nincs gond, ha nem abból áll az életed, hogy ülsz a sötétben.

2015. jan. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
csak azért, mert nincsenek előítéleteim a nők gondolkodását illetően, és inkább megkérdezem, már nem is érthetem a kérdésembe foglalt szakszavakat? hol itt az ok és az okozat? na, ezt tényleg nem értem. nagyon sok számomra is értelmetlen szexepil létezik az emberek gondolkodásában. miért ne lehetne a nihilista életszemlélet is az?
2015. jan. 12. 12:24
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is kicsit hasonló vagyok szóval be.
2015. jan. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, persze jöhetnek még. várom.

csak egy apróság, soha senkit nem százalékoltam le, sem itt sem máshol. és nem is értem mi ez itt. részemről csak pozitív szavazat van, vagy ignoráció (ok, fogom a pofán az idegen "szak" szavakkal :D)

2015. jan. 12. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!