Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti vonzónak tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti vonzónak tartjátok az esetlen lányokat?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy imádják az esetlenebb lányokat, de valóban ez az igazság? Én személy szerint azt tapasztaltam, sokkal jobban vonzódnak a fiúk az amolyan "polihisztor" szerű lányokhoz, akik mindenben ügyesek, mindenhez értenek, mozgékonyak stb. Az esetleneket, mint én, például maximum aranyosnak tituláják, de inkább barátnak tudnak be. Tényleg ennyire kiábrándító, ha egy lány ügyetlen és kétbalkezes? :/
2014. okt. 23. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ezt látatlanba nem tudom eldönteni
2014. okt. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos.Bar hosszutavon ha allandoan bambaskodik akkor bosszanto lehet...
2014. okt. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én ezt imádom :D

de komolyan! odamegyek, segítek neki, stb, ez a legjobb kezdet :)

2014. okt. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 PearlDiver ***** válasza:
Az én barátnőm tud esetlen lenni meg csinál néha butaságokat, de ettől még nagyon szeretem és nem tartom lúzernek. Plusz a nagyon ügyes-okos-stb. lányok könnyebben válnak beképzeltté.
2014. okt. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az eszemmel szerencsére nincs baj (nem nagyképűségből, de tényleg tudok logikusan gondolkodni, meg átlátok dolgokat), viszont kétballábam bőven akad :D
2014. okt. 23. 23:01
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyosak! :$ :)

bár nekem lenne ilyen nőm:$ :P

2014. okt. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az mit jelent a gyakorlatban, hogy kétbalkezes, vagy kétballábas vagy? Csúnyán írsz, kilögybölöd a kávét, folyton seb van rajtad mert elesel? Egyébként ha ügyetlen vagy, akkor se mondj le minden sportról, mert az a kis izomzat vonzóbbá tesz.
2014. okt. 24. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó igen, pontosan ezeket jelenti :D Hogy jön ide a sport? 10 éve lovagolok, ez a szakmán. Ami egyébként furcsa, hogy a hétköznapokban ennek ellenére is ügyetlen vagyok. Szóval izomzattal nincs gond szerencsére, a mozgékonyságot úgy értettem, nem vagyok az a hajlékony futótípus :)
2014. okt. 24. 07:02
 9/11 anonim ***** válasza:

Csak úgy jött ide, hogy akkor biztos elment a kedved a sportoktól. De ezek szerint el vagy látva mozgással akkor, ráadásul a lábaidon vagy edzett, nem mondjuk deltaizmon. És szerinted az emberek hogyan veszik észre a kétbalkezességet? Én nem tudom, miből bukhatna ki. Pl. amikor először akarunk közösen cérnát fűzni egy tűbe? :D

A futók nem annyira hajlékonyak, akkor inkább már a táncosok... ők tényleg vonzóak, persze ha azért nem csontkollekciók. De aki nem ezt választja hivatásként/hobbiként, az is simán lehet vonzó.

2014. okt. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát onnan, hogy folyton leverek-, eltörök-, kiborítok dolgokat, elesek, megbotlok (akár a saját lábamban is), folyton kék-zöld vagyok, mert ide-oda beverem a testrészeim, stb. :D
2014. okt. 25. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!