Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudjam h a kollegámnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam h a kollegámnak tényleg megtetszettem, vagy csak egy menetre kellenék?

Figyelt kérdés
Tehát mindig a csajok a téma, ill. volt pletyka mikor idekerültem h verseny a pasik közt h ki mennyit nőt hùz meg...egy évig észre se vettük egymást nekem mint pasi se volt az esetem, sokáig azt hittem nem is kedvel. Egyszer volt egy party többet beszéltünk azóta figyeltem h néz, kedvesebb célozgat, mosolyog komolyan végigmér a tekintetével. Őszintén nem nagyon tudom h reagáljak hisz kolléga, ettől függetlenül nagyon örülnék ha randira hívna főként h határozott ideig vagyunk mindketten...
2015. jún. 2. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Gondolom, a szex mindenféleképpen benne van, hiszen az ember rendszerint olyanokkal foglalkozik, akiktől akar valamit. Próbálj te is közeledni hozzá, beszélgetni, flörtölni, aztán meglátod, hogy randira hív-e, vagy rögtön rátér arra, hogy dughatnátok.
2015. jún. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!