Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtetszettem a párom apukáján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszettem a párom apukájának? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Eleinte csak az tűnt fel, hogy túlságosan kedves, aztán random kezdett nekem minden ok nélkül ajándékokat venni (bon-bon, virág) de úgy hogy ezekről nem tudott senki (pl. találkoztunk a boltban/piacon és akkor) de minden lehetőséget megragadott.


Aztán áthívott, több alkalommal is, hogy ebben-abban segíteni kellene, de sosem volt otthon senki. Beszélte ma párommal, hogy nekem ez elég kellemetlen... de azt mondta ne kombináljak.


Tegnap vicces szexuális poénokat nyomott, mikor ott voltam, már párom anyukája is szólt, hogy fejezd már be stb... tényleg zavaró volt. Ma reggel szakadt el a cérna találkoztunk a boltban, és mondta hogy a szokottnál is mennyivel csinosabb vagyok és ha keveselném a fiát tudom a számát hívjam. Nem merek szólni páromnak, nehogy botrány legyen.


Arra gondoltam, hogy csak a kötelező köröket futom majd náluk (Szülinap, névnap), de hosszútávon ez sem megoldás, mert hamarosan esküdni szeretnék, gyerekeket, öröké nem bujkálhatok.


Ti mit tennétek?


2013. máj. 16. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Négyszemközt mond el neki a véleményedet, küld el a melegebb éghajlatra, de úgy hogy megemlegesse, és kerüld a társaságát, sose legyél egyedül, mindig legyen valaki a közeledben, hogy ne tudjon susogni, meg megpróbálni fogdosni..
2013. máj. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp mond el, lehet a gyerek tud beszélni az apjával, ha ez sem segít. Akkor tudod a számát.. ( a rendőrségnek:D)
2013. máj. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amikor elküldöd szavakkal végig nézz a szemébe...az mindig bevállik ilyen helyzetnél.
2013. máj. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Buborék Fejü ***** válasza:
Pedig ezt mihamarabb meg kell beszélned a pároddal (is)
2013. máj. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem kell ilyen szigorúan venni ezt az egészet.

Tetszel neki, azt gondolja, hogy a nem leszel együtt sokáig a fiával, így bepróbálkozott.

Nem kell beszélni a pároddal, hanem vele közöld, hogy a fiát szereted, és hosszú távra tervezel vele, és amúgy sincs apakomplexusod, nem kezdenél öregemberekkel.... :D

Egycsapásra megoldódik a problémád, biztos lehetsz benne.

2013. máj. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem két ilyen "após jelöltem" is volt, és sokszor gondoltam arra, hogy ezt csak poénból vagy túlzott kedvességből csinálja. Én mindig megköszöntem a kedvességet, de sosem biztattam, igyekeztem elkerülni a véletlen összetalálkozásokat. Aztán egy idő után le fog nyugodni. Ha nem akkor mondd meg neki őszintén, hogy ez téged zavar.
2013. máj. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"Családban marad"
2013. máj. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet beindítottad a vén kéjenc fantáziáját...
2013. máj. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Családban nem marad az biztos, köszönöm, lehet összeszedem minden bátorságom ha így marad és beszélek vele.


Nem leszek sokáig a fiával? Hat éve együtt vagyunk. Nyárra tervezzük az eljegyzést. Jövőre pedig a diplomaosztó után szeretnénk egybekelni.


Meg amúgy is, miért gondolja egy 66 éves férfi azt, hogy egy 24 éves nő minden vágyálma ő, nem értem komolyan.

Mi van azzal a 42 évvel? A felett csak átsiklik?


Annyira bosszant ez a mai is, és képzeljétek, ott hagytam a boltba (nem fogadtam el a bon-bon+virág szettet) erre feltöltötte a telefonomat... hát komolyan!

Nagyon mérges vagyok de félek, ha párommal beszélek azt fogja gondolni, hogy adtam alá a lovat, pedig nem!

2013. máj. 16. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!