Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon szórakozik csak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szórakozik csak vagy esetleg megtetszettem neki?

Figyelt kérdés

Pár hétig ismerkedtem egy sráccal, aztán azt mondta, hogy hagyjuk egymást, mert bár kedvel, nem vagyok az esete.

Mondtam, hogy én is kedvelem, de ha így döntött, akkor megértem.

Egy ideig nem kerestük egymást, most pár napja viszont elkezdett újra írni. Én teljesen közömbösen válaszoltam neki, úgy voltam vele, hogy amit egyszer lezártunk, azt felesleges újra megbolygatni. Nem tudom, hogy ennek hatására, vagy más miatt, de elkezdett úgy viselkedni, és olyanokat írni, mintha féltékennyé akarna tenni, bár ez már az ismerkedésünk alatt is megvolt, de én nem vagyok egy féltékeny típus, úgyhogy minden egyes ilyen próbálkozás alkalmával csak kiröhögtem, sőt volt mikor meg is lepődött ezen és szóvá is tette, hogy vmi nagyobb reakcióra számított.


2014. nov. 6. 18:15
 1/1 anonim ***** válasza:
miket írt?
2014. nov. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!