Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit érezhet irántam? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel lassan 4éve találkozgatunk vannak kisebb nagyobb megszakítások amikor hónapokig nem látjuk egymást.. Fontos vagyok neki érezteti is velem, múltkor vagy 10percig ölelt, én szerelmes vagyok belé és ezt ő tudja is,de nem használja ki. Az utóbbi egy hétben nagyon megváltozott bókol nekem, és mondja hogy hiányzom neki.. Van esély arra hogy ebből kapcsolat lesz vagy inkább engedjem el?? Előre is köszönöm a válaszokat :) 19/l

2015. jún. 2. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Számára most lettél Nő igazán. Ha most elengeded,a boldogságodat engeded el.
2015. jún. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja vagy lepattintotta a csaj akit kinézett, és a maradékelv alapján rámozdul a tutibiztosra.

Számára mindíg nő voltál, csak eddig volt jobb.

Nyulfulnek abban van igaza, hogy ha neki hiszel, megtalod a boldogságot, de csak azért, mert a naív buta emberek boldogok, akkor is az leszel, amikor ez a csavo a jobb csajjal lelép, ugyanis a következő srác kamuját ugyancsak 2 nap alatt benyalod.

2015. jún. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző ez jó volt, tetszett a szóhasználat, jót nevettem rajta! :D

Ilyenkor szokásomhoz híven mindig úgy kezdem a második mondatom hogy "De ez nem így van.."

Most azonban mégis így van.

A leírtak alapján ez tökéletesen, és pontosan leírja ezt.

2015. jún. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!