Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érezhet irántam valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet irántam valamit?

Figyelt kérdés

egy lannyal mar a masodik randin vagyunk tul, de se kezfogas, se csok nem volt :/

es ma irtam neki hogy hianyzik nekem es erre csak annyit valaszolt hogy neki ez fura es erdekes hogy neki ezt irtam...

16/F



2015. márc. 3. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd el még párszor vannak akik nehezen adják be a derekukat!
2015. márc. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem gond, hogy nem volt csók meg kézfogás.. ez várhat. Lehet az, hogy azt írtad hiányzik kicsit hirtelen jött neki, nem számított rá de viszont az is lehet hogy nem érdeklődik irántad úgy ahogy te iránta. Várj még vele, járjatok ki, beszélgessetek és meglátod mi lesz
2015. márc. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az is lehet az oka,h még csak rövid ideje ismeritek egymást és ez neki kicsit gyors!
2015. márc. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2-3 hete ismertük meg egymást
2015. márc. 3. 17:21
 5/5 A kérdező kommentje:
de én beleszerettem és így nagyon nehéz :/
2015. márc. 3. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!