Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért tetszik mégis ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszik mégis ez a férfi, mikor abszolút nem az esetem?

Figyelt kérdés

Hónapok óta látásból ismerem őt,és már az első pillanatoktól kezdve,mikor megláttam,igen,vonzott,de mégis mi,a jó ég tudja.

A vonzás törvénye viszont ebben az esetben is működik,mert ő is észrevett engem kb.2 hónapja.

A munkahelyre is egy busszal járunk alkalmanként,mikor ütik egymást a műszakjaink,és 2 hete kb. mikor együtt utaztunk,beszélgettünk.

Ha találkozunk azóta,már mosolyog rám messziről,nekem meg megdobban a szívem tőle.

Mondom pedig abszolút nem az esetem,mégis valami annyira vonz benne.



2015. jún. 3. 03:34
 1/3 Joci. válasza:
Attó hogy az embernek van egy adott ideálja, nincs kőbe vésve hogy csak tetszik neki. Én pl. Kifejezetten szeretem a vörös hajú lányokat, de a barátnőm barna, és mégis együtt vagyunk két éve és eszembe sincs elhagyni! A lényeg a szimpátia, nem az ideál.
2015. jún. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi köze a vonzás törvényének? Az ezotériás dolgot, ki lehet hagyni nyugodtan.

Az, hogy mi vonz benne, az jó kérdés, lehet, hogy a feromonok hat, de bármi más is szóba jöhet: a beszéde, a testtartása, a kisugárzása, stb.

2015. jún. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha tudnád, nekem is elmondhatnád...

Nekem is megvolt az ideálom, vagyis amelyik fiút megnéztem, mert tetszett. Amire adok, hogy min. 1 cm-vel magasabb legyen, min. 1 nappal idősebb, ne legye tetkója, ne dolgozzunk egy melóhelyen, ne cigizzen. Erre akibe beleszerettem, a cigin kívül mindenben az ellentéte. :(( 5-6 cm, évek!, pár tetkó, egy meló. Csoda, hogy alig bírok magammal a munkahelyen... És ez nagyon rossz állapot. :((

2015. jún. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!