Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit szólnál ha a munkatársad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ha a munkatársad ezt tenné?

Figyelt kérdés
Van férjed,vannak gyerekeid.Egyik munkatársad,akivel jóban vagytok,egyik reggel bizalmasan félrehív,szerelmet vall,majd megmutatja a testét,hogy milyen tetkót csináltatott : a te teljes neved látható meg még valami ábra mellette.Mit lépnél erre ? Ha már facebook-ra is feltette a képet.
2015. jún. 4. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Elmondanám a nyilvánvalót, hogy férjem van és gyerekeim, majd megköszönném a vallomást és közölném vele, hogy a jövőben lehetőleg csökkentsük a nullához közelire a kapcsolatunkat. Aztán ignorálnám, facebook-on letiltanám, és ennyi. Élném tovább a normális életem. Ő meg élheti a saját megszállott, idegbajos életét, a tetkójával a seggén. N31
2015. jún. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Még nem vagyok házas, úgyhogy csak elméleti szinten kb azt tenném amit az 1. válaszoló. A tetkót durvának tartom, így hogy nem is lennénk kapcsolatban. Megfordulna fejemben, hogy valami nem oké nála.
2015. jún. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdenék félni, mert ez a tetoválásos dolog nem ép elmére vall.
2015. jún. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én valószínűleg azon kívül, amit az egyes is írt, konzultálnék egy felettesünkkel a munkahelyen, nem árt, ha tisztában vannak azzal a többiek, mennyire nem normális ez az ember. Ha folyamatosan zaklatna, amúgy is szükség lenne szólni valakinek, hogy vagy ő megy, vagy én.
2015. jún. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szólnék a felettesemnek, hogy ez így nem ok, illetve az illetővel megszakítanék minden kapcsolatot, mert szerintem se 100-as, aki ilyen tetoválást csináltat.
2015. jún. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon beteges!
2015. jún. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!