Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érezhet irántam valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet irántam valamit?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akiért régóta odavagyok. Ezt kb. fél éve megtudta egy barátnőmtől, de azt mondta, nem lehetünk együtt, mert a főköm. (nem közvetlen főnököm volt, hanem a cégnél egy nagyobb valaki) De előtte is ugy viselkedett, mintha tetszenék neki, de hálistennek nem az a fajta, aki csak kihasználja a nőket.

Most pár hónapja ugy hozta a sors, hogy ismét a főnököm, egy másik helyen. (vendéglátó hely, közvetlenebb a viszonyunk). Én azóta, hogy akkor leállitott, próbáltam vele ugy viselkedni, mintha már közömbös lennék, nem akartam h kellemetlen helyzet legyen (vagyis nekem azért elég kellemetlen volt)

Viszont, amióta ezen a másik munkahelyen dolgozunk, teljesen máshogy kezdett viselkedni velem, állandóan néz, messziről is, jó mélyen, ha ránézek, akkor is tovább néz, nem kapja el a tekintetét, mosolyog, ha teheti a közelemben van, hozzám ér, megfogja a kezem, derekam... nagyon kedves velem, sőt máshogy viselkedik velem mint a többiekkel, mindenben segit, egy céges buli után külön szórakozóhelyre is elhivtt (de nem történt semmi), többször megölelt stb. már a többieknek is feltűnt hogy van valami, mert hallottam nem egy beszólást, de olyan jellegűt, mintha szerintük én tetszenék őneki...én próbálom nem nagyon kimutatni, hogy még mindig érdekel, pedig igy van...

Ja és multkor kiderült hogy tetszem az egyik srácnak is, amikor ezt Ő megtudta, a reakciója az volt, hogy tökre elszomorodott, teljesen mintha féltékeny lett volna...

Vajon ezek a részéről lehetnek jelek, amiket leirtam? Viszont konkrétan nem közeledett hozzám, hogy akarna valamit...vagy az is lehet a baj, hogy én most már ugye próbáltam nem mutatni hogy mit érzek, és ez őt elbizonytalanitja, nem tudja h most mi van?

Szerintetek ki kéne mutatnom mégis jobban nekem is? Vagy mondjam el neki h én még mindig szeretem?

Szerintetek viselkedne igy egy pasi, ha tudja hogy szerelmes belé valaki, de neki ő nem kell? Ő nem az a tipus, aki kihasználja a nőket vagy átgázol rajtuk...vagy a tulzott kedvessége és egyéb jelek lehetnek csak azért, mert esetleg tudja hogy én még érzek valamit? Vagy ha egyáltalán nem érezne semmit, akkor nem viselekdne igy? Az lehet hogy egy pasi csak azért fordul fokozott kedvességgel és figyelemsséggel egy nő felé, meg azért keresi a közelségét, érintését stb mert tudja hogy a nő szereti?

Bocsi a kicsit sok kérdésért, de eléggé össze vagyok zavarodva...


2015. jún. 4. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Már szeret. Ez biztos. Csak nem mer kezdeményezni.
2015. jún. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha valakinek kellesz,az keresni fog,és addig hajt,míg együtt nem lesztek.Ez a pasi eddig semmit nem lépett,talán mert nem érdekled.Ha érdekelnéd,azt észrevennéd.Egyébként igen,szar dolog úgy együtt dolgozni valakivel,hogy érzelmeid vannak iránta,és azokat folyamatosan rejtegetned kell,de sajnos muszáj tartanod magad.Minél inkább kimutatod,mit érzel,annál sebezhetőbb és kiszolgáltatottabb leszel.
2015. jún. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Csak egy szavadba kerülne és nap végén a bárpulton dugnátok.
2015. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tényleg igy látod?? Mert sokszor én is igy érzem,de van hogy elbizonytalanodok...mert ott van az a tudat, hogy egyszer visszautasitott, ezért sem merem nagyon kimutatni hogy mit érzek...bár lehet nincs mit veszitenem...meg az is igaz, hogy akkor régebben nem azt mondta hogy nem jövök be neki, hanem a munka miatt nem lehetett, és az akkori helyzetben tényleg nem jött volna ki jól...
2015. jún. 4. 20:49
 5/7 A kérdező kommentje:
Az előbbit Nyulful-nak irtam
2015. jún. 4. 20:52
 6/7 anonim válasza:
Ez több mint a Trónok harca epizodók.
2015. jún. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Istenem, aki csak hülyeséget tud irni, az inkább ne fárassza magát!!
2015. jún. 4. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!