Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Használt tárgyat születésnapra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használt tárgyat születésnapra?

Figyelt kérdés

Gáz szerintetek?

Olyan dologról van szó, amit már többször is említett hogy nagyon szeretne de drága ahhoz hogy most ilyeneket vegyen magának hisz nem életbe vágó, én pedig pont találtam egy olyat a piacon nagyon jó áron, ugyan használták. Megvettem, és gondoltam hogy megtisztogatom stb akkor csak nem lehet rossz. Ti mit gondolnátok?


2015. jún. 6. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szeretné, akkor nem probléma szerintem. Én régebben nagyon szerettem volna egy Tabu társast, de az új drága, aztán rábukkantam egy használtra, olcsóbban, és nagyon örültem neki, egyből le is csaptam rá. Van, amiből nem ciki a használt, ha tényleg nagyon vágyik rá. :-)
2015. jún. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy milyen használt tárgyról van szó, de ha valami az álmom és minden áron meg akarom szerezni, akkor nem számít, hogy honnan van.
2015. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
az túlzás hogy álom, de olyan dolog amit amikor már nem tud mire költeni megszeretne venni.
2015. jún. 6. 22:32
 4/12 anonim ***** válasza:

Esetleg tegyél hozzá valami desszertet vagy italt. :-)

Ajánlom a ChocoMe csokikat.

2015. jún. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ó hát ez nem is kérdés, én mindig sütök tortát ilyenkor, meg csinálok is valami egyedit.
2015. jún. 6. 22:42
 6/12 anonim ***** válasza:

amikor már nem tud mire költeni?


mielőtt ezt elolvastam, válaszolni készültem.

2015. jún. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
értem ezt arra hogy annyit keres hogy megengedheti magának.
2015. jún. 6. 22:43
 8/12 anonim ***** válasza:

Mennyire spéci dolog ez?


Én pl. ismertem olyan embert, aki gyűjtötte az antik tárgyakat, és nagyon rákattant anno a Vaterára emiatt. Ismerek olyat, aki ló maketteket gyűjt, és tiszta lelkes lett, amikor felfedezte az eBay-t, mert ott rengeteg ilyet tesznek fel, itthon meg nem kapható.

2015. jún. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem egy általános, mindennapi dolog. viszonylag könnyen beszerezheto, de drága ahhoz h csak kedvtelésből megvegye az ember.
2015. jún. 6. 23:16
 10/12 anonim ***** válasza:

Mint nálam a ChocoMe csoki, magamnak nem venném meg, akármennyire szeretném.

Szerintem nyugodtan add neki ezt, és pótold ki valami nyalánksággal, akár süti, akár egy különleges édesség, akár valami jó ital.

2015. jún. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!