Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kivel történt már meg, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel történt már meg, ami velem nemrég? Részletesebben lejjebb

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfivel netes társkeresőn. A fotói alapján nem ragadott meg különösebben, a Skype-os, facebook-os beszélgetésekkor sem, viszont személyes találkozó alkalmával elsöprő erejű vonzalmat éreztem iránta és ő sem volt közömbös irányomba.

Ezt követően sajnos nézeteltérés alakult ki köztünk, alaptalanul féltékenykedett, mert a facebook-on ír néha-néha sűrűn egy férfi nekem, de ezt az illetőt csak felszínesen ismerem, szorosabb közünk egymáshoz nincsen.

Sajnos ez a viszály emiatt a férfi miatt ezzel férfivel elmérgesedett, pedig annyira ostoba, ha tudná, hogy életemben most kerültem olyan helyzetbe, hogy amióta találkoztunk, mindig rá gondolok, elképesztően megragadott, szóval úgy gondolom, ez szerelem első látásra érzés iránta.

Mivel nő vagyok, nem tudom, helyes lenne-e lépnem irányába, hogy tudassam vele, amit már sokszor hangsúlyoztam, hogy ne féltékenykedjen olyanra, aki csak facebook-on irogat nekem, mint bárki más, és főként azt, hogy iszonyatosan vonzódom hozzá?

A kérdésem arra irányul alapból, hogy ki volt olyan helyzetben, hogy szerelem első látásra?



2015. jún. 8. 03:42
 1/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy néha-néha sűrűn ír egy olyan, akit felszínesen ismerek: hogy néha ír, de akkor aztán mindent kommentel nálam.
2015. jún. 8. 03:49
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon rossz jel, hogy még csak nem is vagy a barátnője, épphogy megismert, de máris bele akar szólni abba, hogy kivel beszélgess?..... Személyes sérelemnek éli meg, hogy van egy ismerősöd, akivel tartod a kapcsolatot a neten?...

Lehet ebből kapcsolat, de ez a viselkedése csak erősödni fog, és szétcincálja vele az idegeidet.

2015. jún. 8. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem az a kérdés amit feltettél!

Hanem amiről #2-es ír!

Ugy érzem falrahányt borso amit mondunk neked jelenleg. Pont lesz.rod a figyelmeztetésünk!

Most még lehet rózsaszin köd van és szerelem első látásra. De ne mond hogy nem szoltunk, amikor pokolnak fogod érezni a féltekenysége miatt a kapcsit és elmarta a barátaid.

Van egy rossz hirem! Aki ilyen szinten féltékeny, ennyire van birtoklási vágya, annak hiába fogsz magyarázni!

2015. jún. 8. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Volt olyan, hogy első látásra belebolondultam valakibe, de inkább csak a hormonok játéka volt, mint valódi szerelem. Kellett pár hét/hónap, mire értelmesen tudtam gondolkodni kettőnkről. :)
2015. jún. 8. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Bence_ ***** válasza:
100%

Még ide is nem csak a Facebookra??

Felemeltelek, törődtem veled. Te meg így viselkedsz, hogy mással is beszél? Hálátlan riban!



Mielött valaki.. Irónia.

2015. jún. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első randi után honnan tudta, hogy írogat neked 1 másik férfi?
2015. jún. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nyilvánosan ír kommenteket a megosztásaimhoz ez az illető, ezt bárki láthatja.
2015. jún. 8. 20:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaa...azt hittem leveleztek. Egyetértek az elõttem szólókkal. Nagyon nem jó jel
2015. jún. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Eredeti kérdésedre válaszolva, bátran tudasd vele, hogy nem közömbös neked, és nem vagy az a fajta, hogy több vasat tartanál a tűzben. Viszont ha többet akarsz tőle, akkor mindenképpen add azt is a tudtára, hogy ne akarja megszabni, milyen ismerőseid vannak. :) A reakcióiból sok mindent le tudsz szűrni.

Szerelem első látásra meg létezik, bár a szerelmet itt idézőjelesnek mondanám. Vonzalom, inkább, a szerelem maga később jön. De én is így voltam párommal, mikor először találkoztunk, azt éreztem, hogy ő kell nekem. :) Ennek már egy éve, és tudom, hogy nem tévedtem. :)

2015. jún. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!