Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ezzel a reményte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a reménytelen szerelemmel?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akibe beleszerettem pár hónapja, úgy érzem és a viselkedéséből is észreveszem, hogy szerintem ő sem közömbös felém, de ezen kívül nem lép semmit. Elvileg semmi akadálya, hogy összejöjjünk, ő is független és én is, mégsem történik semmi, pedig én nagyon szeretnék vele összejönni. Adjak valami jelet vagy szerintetek mit csináljak? Lehet, hogy rosszul veszem észre a jeleket és ez egy reménytelen szerelem marad? Én nem merek lépni, mert az gáz lenne szerintem. Ti mit csinálnátok a helyemben? Elkerülhetetlen, hogy lássam, pedig csak úgy tudnám őt elfelejteni.


25/L


2015. jún. 8. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem kezdeményezel konkrétan? Főleg, ha úgy tűnik, hogy nem közömbös...
2015. jún. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál. Például mire gondolsz, ami még nem ciki egy lánytól?
2015. jún. 8. 22:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmi sem ciki egy lánytól. Miért lenne?
2015. jún. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%

"Én nem merek lépni, mert az gáz lenne szerintem."


Tehát ciki, ha az ember felvállalja az érzéseit? "Sikeres" társadalomban élünk...a gáz, hogy ezt gondolod. :(

2015. jún. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem merek lépni, mert az gáz lenne szerintem."


Na ha ezt leküzdöd, már egyenes az út.


Én még csak 15 éves voltam, mikor megtetszett egy 17 éves fiú, de nagyon. Külsőre helyes, nagyon okos, tiszta lelkű. Ezek mind imponáltak. Akkor mentem oda suliba, ő meg 12-es volt, gondolkodtam, hogy ha nem lépek, akkor elballag és nem lesz út amin keresztül megtaláljam, úgy igazán. Ezért már szeptember végén érdeklődtem felőle.

Volt egy megemlékezés, ahol többszöri szerepet vállaltam. Az utolsó előtti résznél kuka maradtam és ahogy kisétáltam úgy fordultam is vissza a mikrofontól, mert egyszerre mindent elfelejtettem. Pont akkor vettem észre, hogy hol van és elakadt a szavam. Utána összeszedtem magam és utoljára még ki tudtam állni, csak nem néztem arra.


Elmeséltem, hogy ez miért volt és jött is minden, mert egyik ismerőse is megtudta ezt és mondtam neki, hogy nem akarok csak úgy besétálni hozzájuk, hogy jöjjön ki, a többiek meg majd susmorognak rólam, hanem megbeszéltük, mikor találkozott vele, akkor kihívta az udvarra, elmondta, hogy nekem ő tetszik, és úgy álltam elé először szemtől-szembe.


Elmondtam, hogy tetszik, nem féltem, mert volt önbizalmam. Nem voltam közömbös neki, kezdeményezni kezdett és átvette az udvarlás szerepét.


Itt csak annyi a különbség, hogy engem nem is ismert egyáltalán, nem voltak jelek, hanem kész tények elé lett állítva és élt a lehetőséggel mert tetszettem neki.

Azóta már sok mindenen túl vagyunk és vele szeretnék mindig is boldog lenni.


19/L

2015. jún. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem ciki ha négyszemközt teszed.Egy normális pasi - és feltételezem,hogy az ha kell neked - akkor is diszkrét marad ha esetleg rosszul láttad a jeleket.A megfelelő pillanatban vond kérdőre és kérdezd meg,hogy nem lenne-e egy randi az ellenére.
2015. jún. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok bíztatást. Azt elfelejtettem írni, hogy 1 hónapja már randira hívott, csak valahogy mindig elhalasztódik. Nem tudom, hogy most szóba fogja-e hozni.
2015. jún. 8. 23:58
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már elhívott, akkor igazán nem értem, min habozol. Egyszerűen menj oda hozzá és kérdezed meg, hogy mikor ejtitek meg, abban végképp nincs semmi kínos.
2015. jún. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kérdezd meg hogy leszophatod e
2015. jún. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!