Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a fr@ncot csináljak most?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fr@ncot csináljak most? Feladjam, vagy érdemes küzdeni az igasz szerelemért?

Figyelt kérdés

Szóval. Kalandos megismerkedés még fél éve. Akkor volt barátom, de a srác nagyon tetszett,minden szinten.

majd ő megismert egy csajt. Aki kirángatta az exéből, es szerelmes lett bele.

én szakitottam barátommal, majd a sráccal egyre jobban lettünk, barátság extrákkal, majdnem összejöttünk, es túllépett a csajon, mikor Felhívta. És ő Elmondta nekem h még érzett valamit, és ezt hagyjuk köztünk. De megint újrakezdődött. Teljesen őszintén tudunk egymással beszélni, minden téren passzolunk. De ő szerelmes a csajba, akivel nem jön össze a dolog. Most ott tartunk, hogy megint azt mondta hogy hagyjuk ezt a kavarást. Mert szerelmes a csajba, aki az összes haverja szerint kattos, és nem érdemes foglalkozni vele.

nekem is volt már ilyen illúzió szerelmem, ezért gondolom, hogy majd csak kiheveri, de ő állítja, hogy ezt a csajt kereste. Pedig mondta hogy velem minden stimmelne, vele meg semmi. És ő sem érti.


Megéri rá várni? Vagy ki fog belőle szeretni? Vagy lehet hogy jól érzi és tényleg ő neki az igazi?

azóta is keres meg hívogat találkozni, de tanácstalan vagyok, hogy lehet e ebből szerelem, ha már egyszer ilyen zűrösen indult.



2015. jún. 9. 21:56
 1/6 opened paradise ***** válasza:
100%
Az igaz szerelemben nincs ennyi kavarás...
2015. jún. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Te csak azt a másik nőt akarod legyőzni, mert dühít, hogy keresztül húzta a számításaidat. Semmi több. Már magába a kérdésedben is benne van a válasz az érzéseidet illetően.


Semmit nem érzel-szerelmet végképp a srác felé. Csak a düh, és a bosszú vezérel a másik nő felé.

2015. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy tippem, hogy még nagyon fiatalok vagytok, és a lottó ötösbe mernék fogadni, hogy a srác egy x-edik nő mellett fog kikötni egyszer, se melletted, se a mostani mellett.
2015. jún. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mumusan ***** válasza:
100%
Nincs itt semmi szerelem. Jó barátok vagytok...extrákkal. Ennyi.
2015. jún. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fenét keres ez a kérdés a felnőtt kategóriában? Ennél érettebb, jobban megfogalmazott kérdéseket lehet olvasni még a tini kategóriában is.
2015. jún. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szerelmes, hanem hülye. Az ilyennel nem érdemes foglalkozni, mert száz év után is képes lenne tönkrebaszarintani egy tökéletes kapcsolatot a semmiért.
2015. jún. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!