Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mostani kapcsolatot érdemes-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostani kapcsolatot érdemes-e feláldozni egy gyerekkori szerelemért?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és együtt nőttem fel egy sráccal, aki a legjobb barátom, de emellett mindig is szerelmes voltam belé. Ez az érzés néha erősödött, néha alább hagyott. Vhol viszont mindig bennem van, h mennyire szeretem...mindent tud rólam, ő kezeli a személyiségem a legjobban, vele felhőtlenül boldog vagyok. Viszont van most egy barátom több, mint fél éve. Neki adtam mindenem, a szívem, lelkem, nagyon szeretem. Külföldről költözött miattam ide, de most h normális kapcsolatban élünk (nem távkapcs.) vannak gondjaink és mindig bennem van a szálka, h mi van ha a gyerekkori szerelmemmel kéne együtt lennem...Ezzel csak az a gond, h ő nem biztos h akarná-e velem, sőt ő nem költözne ide, nem biztos h megtenne értem ilyeneket, pedig tudom h szeret, de nem biztos h szerelmes is belém. Viszont ez a bizonytalanság felőröl, h mi lenne ha vele lennék...érdemes lenne megbeszélni vele és vállalni a kockázatot h elvesztem a barátom/ tovább őrlődni és nem csak ebben, hanem minden kapcsolatomban. Vagy a biztonságos szerelmet és szeretet választani azzal, aki tudom h nagyon szeret, de mégis ott az a de...(pl nem ért meg annyira, mint a másik srác, nem mindig tudja h hogyan kell felvidítani - viszont ott van az is h a gyerekkori ismer 21 éve...) Nagyon nehéz ez a döntés...

2013. okt. 7. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a te helyedben találkozgatnák a gyerekkorival elhívnám buliba ott egy kicsit összemelegednék vele aztán kíváncsi lennék hogy mit szól, kb 2-3 hétig folytatnám és ha minden rendben otthagynám a másikat
2013. okt. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Többet kellene beszélgetned, együtt lenned a jelenlegi pároddal, hogy megismerhessen, és tudja, hogy mire vágysz. Nem szégyen erről beszélni. A gyerekkori barátodnak, több, mint 10 éves előnyben van ilyen téren, nem csoda, hogy ő van előnyben. De szerintem elég komoly hiba az első nehézségek után ilyen dolgon mélázni.
2013. okt. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mi lett belőle ?
2016. jan. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!