Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig érdemes küzdeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes küzdeni a szerelemért?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki a legjobb barátom lett..

3 hónap után én beleszerettem..

Már több mint 1 éve szeretem..

Sok mindent át éltünk..Veszekedés boldog percek örömteli pillanatok,bulik stb.. El is mondtam neki hogy szeretem.. De vissza utasított :(

Azt mondta csak barátként tud szeretni..és én soha nem kellenék neki mint "pasi".. :'( Tudja hogy oda meg vissza vagyok érte.. és akár maikor meg halnék is érte.. Vigyázok rá.. amikor kell mellette voltam mikor szomorú.. mikor boldog mint egy jó barát...

Azóta lett barátja is akibe szerelmes ... Nagy bele szeretett azt tudom... 25 éves a pali.. de jobbik esetbe csak kihasználja :/ a lány rengeteget sírt már miatta és szenvedett..de még is mindig vissza ment hozzá.. :/

Én amióta szeretem a lányt vagyis 1 éve én udvarolok neki.. és szinte naponta el mondom neki mennyire szeretem.. és fontos nekem soha nem Tudnák neki fájdalmat okozni.. És én nem adtam fel az első NEM! után tovább harcoltam a második NEM! után is.. ekkor már minden reményem oda lett.. De egyik este.. biztatott hogy ne adjam fel.. meg jobb lett volna ha velem jön össze meg ilyenek.. ilyet az előtt sosem mondott..ez után el telt kb 1 hónap.. buli után mentünk haza fele.. vittem haza .. (A barátja meg van neki és szerelmes bele.Mert már 4x szakítottak de még is mindig vissza ment hozzá :( hiába rossz neki..) csak elég sokszor okozott már neki csalódást a csávó..

A buli után..mentünk haza fele alig jártunk tőlük pár saroknyira amikor meg álltunk pihenni.. ölelkezve voltunk rám nézett rá mosolyogtam és kérdeztem "Mi az?" ekkor szájon csókolt..

első gondoltam emlékszem az volt ez megint csak egy álom ??? De nem nem az volt ez a valóság.. Ez után csókolóztunk .. tovább.. és az út szélén lévő szalma kazalban találtam magam vele.. Mondanom sem kell elvesztetem a szüzességem..

vele.. amit vele is akartam elveszíteni mert az életemnél is jobban szeretem még ha ő barátjaként is szeret..

én 18 éves vagyok a lány meg 15.. ő ekkor már nem volt szűz mert le feküdt a "szerelmével" a 25 évessel..ez előtt már kb 3 hónappal ... és szexuális életet is él vele..

de ez pedofil állat nem az első kis csajt szédítette már el..

Másnap írt facebook-on hogy nagyon meg bánta amit tett.. és lelki ismeretfurdalása van.. el mondta a pasijának ( a csávó a lányt már többször meg csalta..)Írta a lány hogy felejtsem el és ne szóljak ne keressem többet.. :( ekkor én zokogni kezdtem... és el mentem le inni magam.. hogy elfelejtsem .... ami történt azt hogy bele szeretem és minden mást de rá jöttem hogy annyi alkohol nincs a világon ami elfelejtetnél velem azt hogy szeretem..


Le mentem a lányhoz beszélni de el is zavart :'( az éjszakát át sírtam meg az utat hazáig.. akkor nap ez volt most hétfőn.. ma a suliba már szóba állt velem a lány és hülyültünk mint az előtt viccelődtünk egymással stb..

De mondta hogy nem mehetek most már hozzá és ő sem jön hozzám mert nem akarja miattam elveszíteni a barátját. (bár nem hozzá való és senki sem díjazza hogy vele van hiszen úgy néznek ki mint az apja meg a lánya és nyilvánosan fel sem válalhassa a lány vele a kapcsolatát mert ki nevetnék mert nem hozzá való..)


Így a lány ugyan úgy beszél velem meg viccelődik mint az előtt.. de egy darabig biztos nem találkozik majd velem kettesbe lehet soha már.. nem tudom.. adok neki időt..


Nem tudom hogy érez e irántam valamit.. és csak magának nem meri be vallani.. ? Bár csak a fejébe látnák..

Eddig nem adtam fel akkor se mikor minden reményem oda lett ez után már meg nem fogom...ha kell várok rá még 1 évet vagy többet is akár.. :/



2013. szept. 26. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
összefoglalná valaki?
2013. szept. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kötelezők rövidenben nem találom
2013. szept. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én még nem mertem elolvasni..
2013. szept. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Összefoglalás: A kérdező csávót (18) keményen friendzone-olta egy 15 éves pitsa, aki összejött valami vaginarepesztő 25 éves alfahímmel, de közben dugott a kérdezőven (nem tudni, hogy miért), de még mindig a pasijával van, és kerüli a kérdezőt, aki ezért sír.
2013. szept. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szomorú :( De várj rá. Egyszer csak benő a feje lágya.
2013. szept. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4 Komolyan nem olvastam még mindig el, de így már nem is fogom, még jó hogy összefoglaltad..
2013. szept. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Vaginarepesztő"

XD

2013. szept. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

15 éves a csaj. Figyelj koma, később még lehet belőle valami, de azért ne fogadj cölibátust. Ha más megtetszik, és úgy van, menj utána, ne erre az egyre vársz - ha pedig egy idő után csak össze akar jönni veled, akkor jó.

15 évesen az ember még naiv, de lehet később rádöbben dolgokra.Mondjuk pont azután,miután a 25 éves pali jól kihasználta. Sajnos.


Figyelj, én szurkolok neked, csak te is szurkolj nekem...

Nem szoktam a hosszú kérdéseket elolvasni, de ezt annyira át tudtam érezni, már az elejétől fogva, hogy végigmentem a soraidon.


18/L

2013. okt. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A csaj azért feküdt le veled mert szomorú volt.
2015. jún. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!