Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy olyan pasival, akinek az előző barátnője prostituált volt?

Figyelt kérdés

A férfi helyes, intelligens, sikeres, vannak életcéljai. Az előző barátnője pár éve örömlányként dolgozott, mielőtt ők összejöttek, ezt a férfi is tudja. Ezzel persze egyikük sem dicsekszik, de nyílt titok az ismerősi körben, és 100%, hogy igaz. A csaj kinézetre amúgy normális, okos, nem gondolná róla az ember, hogy prosti volt.

Ha ez a tök jó pasi randira hívna titeket, és szívesen fogadnátok a közeledését, vagy bezavarna az ex volt foglalkozása? Zavarna, undorral töltene el, hogy egy olyan lánnyal volt előtted dolga, akit sokan, mindenféle férfiak lefektettek, vagy inkább becsülnétek a férfit, hogy a lányt nem ítélte el, és a személyiségét helyezte előtérbe?



2015. jún. 10. 09:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Nem zavarna, hogy prosti volt az exe.
2015. jún. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem örülnék neki az biztos, de ez a múlt. Viszont azt nem akarnám, hogy tartsa vele a kapcsolatot- jelen esetben nem azért, mert prosti volt, hanem mert az exe. az meg nem tud érdekelni, milyen a csaj, felőlem lehet normális, meg okos, látni nem akarom :)
2015. jún. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nem lenne téma, nem okozna problémát.
2015. jún. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne.
2015. jún. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
61%

Azt hiszem az sem zavarna, ha most lenne prosti a barátnőm, de ebben benne van az is, hogy én is jártam valamikor prostikhoz.


Ezekben a kérdésekben az zavar, hogy feltételezitek, hogy minden prosti ugyanolyan ember. Mintha az valami személyiségjegy lenne, hogy valaki prostiként dolgozott. Nem, az egy munka, ráadásul egy ideiglenes munka, mégcsak nem is foglalkozás (néhány kivétellel, mert van aki tényleg profi). Nagyjából ugyanannyira jellemzi valaki személyiségét, minthogy élete folyamán valamikor McDonaldsban dolgozott. Magyarul semennyire.


A prostik közt is van aki nagyon szimpatikus, mint ember, és van akivel nem szeretnék még egy légtérben se tartózkodni.

2015. jún. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

én pont, hogy leírtam, hogy normális a csaj, nem olyan, amilyennek egy átlag ember elképzel egy prostit.

engem csak maga a tudat zavar, hogy egy prostihoz köze van a pasinak. mondjuk én alapból nem tartom elfogadhatónak a prostizást.

2015. jún. 10. 10:08
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Azzal egyetértek, hogy az viszont személyiségjegy, hogy valaki egyszerűen nem bírja elviselni, hogy exprosti a barátnője, vagy egyáltalán nem zavarja. Ha ennyire eltérne a személyiségetek, az nem lenne jó jel. De te nem vagy annyira elköteleződve egyik irányban sem. Különben nem kérdeznéd itt, hogy mit szólnak ehhez mások, és fel sem merülne benned a lehetőség, hogy ez akár jó is lehet. Szerintem nálatok nem lesz ebből gond.
2015. jún. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
41%
6 Mi közöd egy másik ember múltjához? Semmi.
2015. jún. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

nem tudom, mi lesz még ebből, mert nekem régóta tetszik a srác, azt is éreztem, hogy érdeklem. most jött haza külföldről, elkezdett megint jobban érdeklődni irántam, és elhívott randizni. persze elmegyek, miért is ne mennék, csak felmerült bennem ez a kétség.

persze a csaj magánügye, mivel kereste a kenyerét, habár blogot írt belőle névtelenül... : D de ha összejönnék a sráccal, akkor valamilyen szinten az én jelenemhez is közel lenne a csaj múltjának.

engem nem a csaj undorít, hanem a férfiak, akikkel volt, és akikhez közvetve köze van a srácnak, és ha összejönnék vele, akkor nekem is. lehet idiótaság.

2015. jún. 10. 10:44
 10/23 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, nem jönnék vele össze. De szerintem a pasi sem normális, ha együtt volt egy olyannal aki több "leírnám, hogy mit de fennakadt a trágárságszűrőn"-t fogott, mint kilincset.
2015. jún. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!