Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti összejönnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Aki tetszik nektek külsőre és belső jellemre is, szerelmesek vagytok belé, de olyan szegények, hogy még kajára sem mindig futja náluk?
2015. máj. 24. 09:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az anyagi helyzet totálisan lényegtelen.
2015. máj. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2015. máj. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Interferencia ***** válasza:
100%
Persze. Etetném én. :3
2015. máj. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Számomra lényegtelen, hogy szegény.

Az a fontos, hogy mit gondol az életről és vannak-e elképzelései a jövőre nézve.

Oké, most nem olyanokra gondolok, hogy cégvezető lesz, hanem hajlik-e az önálló élet felé, képes lenne-e valakit viszont szeretni és majdan családot alapítani.

A szegénységből adódóan vannak bizonyos gátlásai, ezt tudom, mert nekem is vannak, de ezek leküzdhetők egy olyan fél mellett aki igazán szereti.

Ha nem fél kimutatni az érzéseit és nyitott egy kapcsolatra, akkor nincs semmi probléma.

Egyébként, ha tetszik külsőre és belsőre és még szerelmes is vagyok belé, akkor nem kérdés, hogy összejönnék vele, de ez már csak rajta múlik, hogy ő mit érez bennem és magában.


27/F

2015. máj. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez nem jelentene gondot, amennyiben a lánynak nem az az elvárása a férfi felé, hogy neki viszont háza, kocsija legyen.


Ennyire rossz helyzetben lévő lányt még nem ismertem de olyan barátnőm volt, akik 5en voltak testvérek, és őket sem vetette fel a pénz, kis odafigyeléssel meg lehetett mindent oldani, persze nem mentünk hawaiira nyaralni, de boldogok voltunk.

2015. máj. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de azért próbálnék segíteni nekik.
2015. máj. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és támogatnám is őket, amennyire tudom. Az anyagi helyzetről nem a lány tehet, és jó eséllyel kevésbé elkényeztetett, beképzelt, mint egy újgazdag rózsadombi csitri.
2015. máj. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Ugyan nem olvastam el az előttem válaszolók kis mondandóját, de most én a véleményemet írom le!

Ne abból indulj ki,hogy milyen az anyagi háttere, ne is abból,hogy hogyan néz ki. Lehet kis mellű,nagy mellű, alacsony vagy magas. Hidd el,nem ez számít!

Ha szimpatikus vagy neki és neked is szimpi ő illetve,ha van közös hang amit megtaláltak akkor egy próbát megér. Már ha a szülei engedik is!

Ha szerelmes vagy belé,akkor csak azért nem jössz vele össze mert nincs pénzük? Ez eléggé lenéző feléjük!

Ne feledd,te is juthatsz arra a sorsra mint ő...!

Szerintem egy próbát megér,hogy összejöjjetek. Ha jobb anyagi háttérrel rendelkezel és a családod is beleegyezik akkor még akár kisebb ajándékokkal is majd meglephetnéd őt! Egy ruhával, cipővel és hasonlókkal. Ezzel nem azt akarom írni,hogy tartsd el a lányt,hanem azt,hogy ő is tisztában van az anyagi háterükkel és senki iszonyat jól esik az ilyen fajta törődés. Az,hogy gondolsz rá!

De ezt már rád bízom. Remélem minden jól sül el:)

2015. máj. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi, hát megpróbálom vele.
2015. máj. 24. 12:30
 10/17 anonim válasza:
Hidd el,helyesen teszed!
2015. máj. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!