Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kezdjek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
baratom mar egy ideje (pontosan 1honap) es amiotta osszejottunk egyik baratnom amikor meglat akkor elkezdi piszkalni a baratomat ez nekem nem tetszik de nem akkarok ramenos feltekenynek tunni ki ki akkarja sajatitani a baratjat de pl:radől, direkt piszkalja, kurv.san tancol utcan....persze ez baratomot nem erdekli hogy mit csinal....amugy neki is baratja akinek hazudik mint az osszes tobbinek....rib.nc magyaran....es nem akkarok verekedni veszekedni ennyi miatt pedig tudom kene....de mit csinalhatnek ilyen helyzetben vagy ti mit csinalnatol? Probaltam rovidre fogni.:)

2015. márc. 16. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha írnál vesszőket, netán értelmes kerek mondatokban fogalmaznál, akkor lenne esély rá, hogy a válaszolók kihámoznak valami csekély értelmet a kérdésből... Ennek hiányában nehéz releváns konzekvenciákat levonni eme irományból.


Magyaruk: MI A F..SZ VAN? :D

2015. márc. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondd meg a barátodnak, hogy ez neked rosszul esik, ne hagyja, hogy ezt csinálja vele a csaj, még ha nem is érdekli a dolog.
2015. márc. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!