Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondta nekem egy srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta nekem egy srác, hogy egyszerűen nem tudja kimondani egy lánynak, hogy szereti?

Figyelt kérdés
Ez micsoda? Miért nem megy neki? Mondtam neki, hogy nem is szeret, nem is szeretett sosem, és amikor kimondta, konkrétan látszott rajta, hogy rosszul van, gyenge lenne és mintha szégyellné magát. És láttam rajta, hogy megbánta. Érti ezt valaki? Miért olyan nehéz ez?!
2015. jún. 10. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan, aki nem a szavak embere, nem szereti kimondani az érzéseit.

De olyan mentálisan és lelkileg egészséges ember szerintem nincs, aki ne tudná kimondani egyszer-kétszer annak a kedvéért, akit szeret, ha tudja, hogy ez neki nagyon jól esne.

Ha ő konkrétan fizikailag rosszul lesz attól, hogy kimondja, akkor valami komoly lelki gebasz lehet nála.

2015. jún. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na látod, pont ez az érdekes, olyan bókokat szokott mondani, ami nekem eszembe sem jutna. De ezt az egy szót nem tudja kimondani.
2015. jún. 10. 12:58
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Én se nagyon szoktam/tudom, és? Lány vagyok.
2015. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lány létemre nekem se megy, se fiúnak, se lánynak, még baráti alapon sem. Nem állítom, hogy lelkileg egészséges vagyok, de azt teljesen biztosra veszem, hogy szeret téged a srác. Hidd el neki és tanuld meg kezelni, vagy hagyd ott, ha nagyon zavar, de semmiképp se vágd a fejéhez, hogy akkor biztos nem is jelentesz neki semmit. Aki hasonló, az tudja, hogy nem így van.
2015. jún. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!