Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés egy pasinak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés egy pasinak, ha a barátnője nagyon szép, ő viszont ilyen átlagos kinézetű?

Figyelt kérdés

2015. jún. 11. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
En abszolut vidam es buszke vagyok,felszabadult. Orulok hogy szep bnom van, es ezt masok is latjak,orulok hogy jol esik neki is a tobbi ember elismero pillantasa.
2015. jún. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
na ezt amit soha nem fogom megtudni max ha millás leszek vagy vezérhím
2015. jún. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem elég frusztráló volt. Talán ha a szép külsőhöz egy kiegyensúlyozott, hűséges személyiség társult volna, nyugodtabb lettem volna. De legalább a szex jó volt :D
2015. jún. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
Örülhet a nőjének is meg a pénzének is.
2015. jún. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Nem voltam tőle sem büszkébb, sem visszahúzódóbb. Persze örültem, hogy vele lehetek, de nem a külsője, hanem a belsője miatt. (egy korábbi válaszoló miatt írom: vele viszont nem volt jó a szex)
2015. jún. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
akkor pl átlagos pasit még értsétek úgy, hogy nem is gazdag, meg ilyesmi. nem akartam hogy így értsétek, bocsi.
2015. jún. 11. 23:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nem lehet szép barátnője. Legalábbis olyan nem, aki valóban őszintén szereti.
2015. jún. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, már ne is haragudj... Se gazdag nem vagyok, se izmos(192cm,69kg), se túl jóképű, mégis volt már két olyan barátnőm, akit az ég adta világon mindenki kinézett a kezeim közül. És igen, szerelmesek voltak belém, egyikük igen intenzíven, másikuk kissé visszafogottabban.
2015. jún. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyen nem létezik.
2015. jún. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én egy kimondottan szép nőnek számítok, és éltem hosszabb ideig átlagos külsejű pasikkal is, szerelemből kifolyólag. A jóképűség nem minden... számomra vonzó, ha a férfi jó költő, tehetséges zenész, jó tollú újságíró pl. Persze, az se baj, ha szép valaki, de sokkal fontosabb, hogy mit tud.
2019. júl. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!