Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy visszavonultatok egy nálatok akkor esélyesebb rivális miatt, de a kiszemeltetek pár év múlva mégis titeket választott? Mesélnétek róla, akivel történt ilyen?

Figyelt kérdés
2015. jún. 11. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Nem fog írni senki értelmes választ.
2015. jún. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

konkrétan úgy volt rivális, hogy engem úgy koptatott le szó nélkül, hogy már volt valakije! aztán mikor vele szakítottak,éreztem, most itt az én időm és bevetem magam!


jól meg is szivattam :DDD

2015. jún. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
(a lekoptatás alatt azt értem, hogy velem volt kapcsolatba és szó nélkül eltűnt,és rájöttem később,neki velem egy időben már volt valakije)
2015. jún. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja én úgy tapadtam volt bnőmre, hogy volt valakije(több éves kapcs), majd dobta a srácot, mert jobbnak bizonyultam. Viszont később én is dobtam a csajt.
2015. jún. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én ismertem felületesen egy párt, akik hasonlóképp jártak, a srácnak volt valaki más úgy egy évig, aztán végül mégis ezzel a lánnyal jött össze, tudtommal azóta is együtt vannak, évek óta.
2015. jún. 11. 23:16
 6/6 anonim ***** válasza:
88%

Volt egy lány osztálytársam akibe nagyon bele voltam esve.

Neki tetszett egy srác egy másik iskolából. Csak látásból ismerte párszor összefutottak bulikban de nem beszeltek soha csak messziről csodálta a srácot. Egyszer aztán kiderült számára hogy az áhított srác az én gyerekorri barátom. Addig ugyan mi se sokat beszélgettünk a lánnyal de ekkor egyből kedves lett hozzám odajött szünetekben és kérdezgetett a barátomról régi sztorikat vagy csak hogy miket szeret, és persze nem sokkal később előjött azzal hogy ismertessem már őket össze. Ez persze nagyon rosszul esett hogy pont én aki fülig bele vagyok esve hozzam össze valaki mással. De úgy voltam vele ha neki ő kell legyen vele boldog bemutattam őket egymásnak párszor lógtunk együtt aztán szépen lekoptam. legnagyobb meglepetésemre a haveromnak egyáltalán nem jött be a lány pedig én semmi hibát nem tudtam benne felfedezni :)

Így végül nem lett köztük semmi. Köztünk azért megmaradt a jó viszony és egy évvel később már egy pár voltunk.

2015. jún. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!