Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Többször hazudott már más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször hazudott már más csajokkal kapcsolatban, egyszer pedig a szemem előtt kezdett ki egy csajjal, most pedig megy a Balatonhoz bulizni hétvégére a haverjaival. Esélyes hogy megfog csalni?

Figyelt kérdés

Lassan 3 hónapja vagyunk együtt. Nem túl rózsás a kapcsolatunk mert a páromnak olykor elég depressziós hajlami vannak, melyből kifolyólag nem bízik meg bennem túlságosan (pedig nem adtam rá okot), illetve valamiért azt hiszi én is csak átverem majd őt mint az eddigi barátnői. én pedig szerdán fogok államvizsgázni. Ő hétvégén elment a haverokkal bulizni a Balatonhoz, én maradtam mert tesóm ballagása lesz és tanulnom is kell. Szerintetek van esély arra, hogy megfog csalni? Volt már olyan, hogy lementünk egy helyre bulizni és a szemem előtt kezdett flörtölni majd szemezni a pultos csajjal aki erre vevő is volt, majd azt hazudta nem is ismeri de mégis megtaláltam a facebookon az ismerősei között. Az exét láttuk a múltkor ami miatt neki egész nap szar kedve volt hogy a csaj tovább lépett és mással van. Meg is mondta, hogy ez bántsa. Én nem igazán tudom kezelni ezeket a dolgokat, de most pl. az a pultos csaj is ott lesz, akivel kikezdett a múltkor.

Szerintetek feleslegesen aggódom?

Bíznék benne, de sajnos bukott már le hazugsággal, sőt egyszer egy erotikus beszélgetéssel is amit messengeen folytatott.


Nem tudom volt-e már valaki hasonló helyzetben. Előre is köszi a válaszokat



2015. jún. 12. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Sosem értettem az olyan embereket, akik még együtt képesek ilyen szemétládákkal lenni. Miért vagy együtt vele, hagyd már ott a francba az ilyen gyökeret!
2015. jún. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%

Miért vagy vele, ha lépten-nyomon megaláz?

Hová tűnt belőled az önérzet?

Hagyjuk a "szeretem" rizsát, mert jelenleg hagyod magad becsapni, és gyenge vagy ahhoz, hogy elvárásokat merj támasztani a másikkal szemben, és ez nem szerelem, hanem önbecsülési válság.

2015. jún. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos valóban vannak önbecslési problémáim. :( Viszont most államvizsga előtt nem tudtam megtenni a szakítást mert tudtam, hogy földhöz vágna. ez a hétvégi kiruccanás pedig most jött neki 2-3 napja...
2015. jún. 12. 13:55
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Miért keresel kifogásokat?

Még vársz pár hetet, amíg párszor megcsal ezzel-azzal, mert úgy könnyebb államvizsgázni?

Tudod, gyáva vagy, és ennek meg lesz a böjtje, de ennek nem ő az oka, hanem te.

Azzal lehet ezt megtenni, aki hagyja. Ha megcsalt, magadnak köszönd, mert megengedted neki!

2015. jún. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van esélye, hogy meg fog csalni. Nem a te hibádból, hanem azért, hogy ő megelőző lépést mérjen rád, mivel te BIZTOSAN meg fogod csalni szerinte. Már előre bosszút áll mindenért, mait elkövethetsz, így nem fájni fog neki, ha megtörténik, hanem örül, hogy törlesztett. Sajnos az ilyen önbizalomhiányos, lelkileg labilis emberek gyakran ilyenek. Ha nem a csábítástól érezné magát férfiasnak, nem flörtölne és szemezne másokkal, hanem a kapcsolatból merítene erőt. Te is tudod, hogy ez a kapcsolt nem fog sokáig tartani. Miért nem könnyebb saját döntésből véget vetni neki, mint várni, mikor aláz meg téged?
2015. jún. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tipikusan olyan történet, amikor valaki nem lépett még túl az előző kapcsolatán és egy "pót kapcsolatot" keres magának. Testileg, lekileg mellette van valaki, akit nem szeret annyira, csak jobb kapcsolatban élnie, mint nélküle. Kell mellé egy társ, aki a "felszín felett tartja". Igen, valószínűleg meg fog csalni, mert az előző barátnője valószínűleg átvágta és még mindig a hatása alatt van, lelkileg picit összetörte és valahogy megpróbálja magát összekaparni. Lehet azért "tart", hogy mutassa a volt barátnőjének, hogy ki is van valakije és továbblépett, rossz érzést akar benne kelteni. Az én jelenlegi barátom se szeretett, amikor összejöttünk, csak egy "feledtető gépezet" voltam, csak leszállt rózsaszín köd és nem láttam tőle. Na meg anyagilag is lehúzott és energiavámpír is volt. Lebuktattam, mert facen beszélgetett egy lánnyal, akire gyanakodtam nagyon, majd feltörtem a facebookját és lebeszéltek egy egy éjszakás kalandot, sőt, a barátom többet is akart tőle. Nem Ő volt az egyetlen lány, aki után sopánkodott és sokáig bámulta a facejét, de ezt csak akkor tudtam meg... aztán nagy balhé kerekedett belőle, 1 hét múlva szakítottunk is. Kiborultam és borzasztóan rosszul esett. Utána felkeresett, mondta, hogy kezdjük újra, de én feltétel elé állítottam: soha többé nem mehet a haverjaival sehova, kivéve, ha az egyik legjobb barátja vele van (mert Ő mindig észhez térítette), ezen kívül SOHA SEHOVA, csak az én társaságomba. Ebbe beleegyezett és 3 éve így tesz. Tudjuk egymásnak minden egyes jelszavát és mindent megosztunk egymással. Eleinte fura volt és "láncon fogásnak" hatott, de az évek során ez egyre természetesebb lett és nem érezzük tehernek, sem beszámolónak az élményeket, munkát stb... :) Ma már elmehetne mindenhova, ne lennék rá féltékeny, megbízok benne, de már Ő nem akar menni, mert inkább velem van :D
2015. jún. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!