Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig tart, míg kialakul a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart, míg kialakul a vonzalomból valami?

Figyelt kérdés
Hónapokig is kellett valakit "üldöznötök",vagy ábrándozni róla, míg lett belőle valami? Konkrét példák segítenének. köszi.

2015. jún. 3. 23:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
attól függ fiú vagy-e vagy lány vagy-e
2015. jún. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan sokat segít, ha el vagy határozva és folyamatosan kommunikálod felé ezt a célodat.

Egy idő múlva megérik benne a viszonzás.

Én úgy tapasztaltam, minél idősebbek vagyunk, minél több próbálkozás van a hátunk mögött, annál határozottabb a célmegfogalmazás és annál gyorsabb a kapcsolat kialakulása.

Mondjuk 35 év fölöttieknél 3-4-5 hónap maximum rendszeres kapcsolattartás mellett.

2015. jún. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha mind a 2 fél csak ábrándozik és álmodozik h jujj milyen jó lenne vele együtt lenni, de egyik sem mer lépni, akkro soha nem lesz semmi. Huss vége.
2015. jún. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nő vagyok...
2015. jún. 4. 19:50
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen, a férfi ebben a dologban több mint 35, de én nem... :D
2015. jún. 4. 19:56
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha nagyon rád van kattanva,nem fog hónapokat várni,hanem lépni fog.Ha valakinek kellesz,az mielőbb jelzi feléd,pláne,ha már érettebb az illető.Nekem is volt az életemben negyvenhez közeli pasi,akivel nagyon vonzódtunk egymáshoz,és nem is tököltünk sokat.
2015. jún. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
És lett belőle valami?
2015. jún. 5. 21:49
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem most van valaki az életemben, akit már több, mint 2 éve ismerek, de csak mostanában kezdünk közelebb kerülni egymáshoz, többet beszélgetni, poénkodni, ami elindíthat valamit, bár valami szikra már eleinte is volt, csak neki akkor közbejött más is, akit előbb ismert, mostanában jobban figyel rám, mint másokra, és mint akár arra, akivel anno összejött, én akkor még nagyon újonc voltam ebben a közegben.
2015. jún. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Sajnos, én nem tudom, miért nem alakul...Talán azért, mert piszok ritkán futunk össze egy nagy munkahelyen..
2015. jún. 8. 23:03
 10/19 A kérdező kommentje:
Ja, és még zavarban is vagyok, szégyenszemre
2016. márc. 29. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!