Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg szerelmes lehet, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szerelmes lehet, vagy csak mondja?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyok együtt valakivel. 32 éves nő vagyok, ő 35 éves férfi. Én szerelmes lettem, de rajta nem érzem. Először leírnám a pozitívumokat: az együtt töltött idő mindig nagyon jó, a szüleit ismerem, elvitt egy családi esküvőre is, kaptam hozzá lakáskulcsot és ő is hozzám, minden nap együtt alszunk nála vagy az én lakásomban, ismeri a barátaimat és én is az ő barátait, a nővérével együtt járunk edzeni, az elejétől fogva kézen fogva megyünk mindenhova, minden szabadidejét együtt tölti velem. Még nem annyira tervezgetünk, nem veszekszünk, szex is jó. A negatívumok pedig az, hogy mindketten napi 9 órában dolgozunk, soha nem hív fel, csak ír valamit, így én sem hívogatom már, mert nincs rá szüksége, nem érzem a rajongását, soha nincs megleptése felém, nem dícsér meg, múltkor ezt felvettem felé, hogy szerinte nem lett szerelmes és ezt hagyjuk. Azt mondta, hoyg de és sajnálja, hogy nem érzem. Létezik, hogy valaki ennyire mutatja ki a szerelmét, szóval, hogy ennyire hideg? Ő azt mondja a komolyabb dolgokban ő odatette magát és én érzem rosszul, hogy nem érzem a szerelmét. De 32 évesen már csak el tudom dönteni. Korábban elég egyértelmű és jó válaszokat adtatok nekem, bár tény, hogy nem fogadtam meg és vártam valakinél szintén arra, hogy majd hogy fogom érezni, hogy mennyire odavan és nem úgy lett. Most ő azzal bizonygat, hogy bemutatott otthon, minden nap együtt alszunk, minden szabadidejét velem tölti, akkor hogyhogy nem érzem. Vagy én nyavalygok feleslegesen?

2014. máj. 12. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen személyiség.Szerintem amit leírtál,abból látszik,hogy szerelmes.
2014. máj. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Túl sok szappanoperát nézel. SZERELMES! :)
2014. jún. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább csak fatökű
2014. jún. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!