Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a tanáromba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanáromba?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, mit érzek, hiszen alig ismerem. Már nem is tanít, de még mindig megmagyarázhatatlan boldogsággal önt el, ha eszembejut. Legyen az csak a település hallatán, ahol lakik, vagy ha egy általa javított dolgozatom kerül a kezembe. Már akkor éreztem ezt a furcsaságot, amikor megtudtam, hogy új tanárt kap az osztályom. Amikor megláttam, egyből éreztem a szimpátiát. Végig azon izgultam, hogy észre ne vegye rajtam, hogy milyen hatással van rám. Persze titkon mindig is reménykedtem, hogy ő is felfigyel rám, de nem tettem semmit az ügy érdekében. A mai napig ha eszembejut, kicsit csalódott vagyok, amiért nem történt semmi.

Amikor megismertem, pont egy hosszabb kapcsolatom vége felé jártam. Néhány tulajdonsága hasonlít is a volt pároméhoz. Talán emiatt érzek így. Valószínűleg abban bíztam, hogy benne megvan az, ami a volt páromban nincs. Fogalmam sincs, mit tegyek, hogy elfelejtsem. Már nem is látom, mégis sokat gondolok rá.


2015. jún. 13. 02:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerelmes..? Még mielőtt egyáltalán megismerted volna..? Azért ezt te sem gondolhatod komolyan. Jó fantáziálgatni valakiről, ennyi az egész. A gondolataidat csak te tudod befolyásolni..
2015. jún. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezért is volt kérdés. :) De olyan hülye érzésem van, mintha elszalasztottam volna a nagy Őt. És ezért is furcsállom, mert nem is ismerem, mégis így érzek. Pedig nem vagyok már tini. :) Mégis ilyen butaságokon gondolkodom.
2015. jún. 13. 02:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy tanárba beleesni igazán egyszerű. Főleg, ha jó tanár. Van egyfajta karizmájuk, egy kisugárzásuk, ami megragad, emellett az intelligencia is vonzó, az, hogy újat tudnak mutatni, főleg, ha nem lenézőek a tanítványokkal. Velem is egyszer-kétszer megesett már. Nem biztos, hogy azért szeretted meg, mert a volt párodra hasonlít, talán ezek a tulajdonságok önmagukban is attraktívak számodra. Mindenesetre, ilyenkor egészen normális, ha csak ő jut eszedbe mindenről. Elfelejteni akkor fogod, amikor majd jön valaki más. Legalábbis velem mindig így van. Akkor vagyok túl valakin teljesen, ha másra koncentrálok. Viszont, ha egyedülálló, és már nem is tanít téged, akkor akár fel is veheted vele a kapcsolatot, talán összejön, persze, ehhez két ember vonzalma kell. Mindenesetre, szerintem ne érezd rosszul magad azért, mert így van ez, hogy beleszerettél, már amennyire sikerült megismerned az iskolában, legalább van, akire jól esik gondolni.

18L

2015. jún. 13. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem ez az első eset, de abban az értelemben első, hogy úgy érzem, mintha lehetett volna belőle valami. Nem tudom, hogy foglalt-e, gyűrűt nem láttam rajta. :D De ahhoz, hogy valahogy felvegyem vele a kapcsolatot, nincs bátorságom. Már azért sem, mert egy éve nem tanít, semmi kontaktom nem volt vele, csak az emlékek. :)
2015. jún. 13. 13:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Az elottem hozzaszolo tokeletesen leirta,nem vagy szerelmes,csak vonzott!!! Velem is megtortent es en sem vagyok mar tini (egyetemista vagyok) Viszont amikor en erre rajottem,nem jartam be a szeminariumaira... a rajongasom az erzessel keveredve rettegesbe ment at. De mar tulvagyok rajta :) Halleluja
2015. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!