Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Halt már meg tragikus hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halt már meg tragikus hirtelenséggel szerelmed/ exed? Hogy léptél túl rajta, hogyan dolgoztad fel?

Figyelt kérdés
2015. jún. 13. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem léptem túl, nem tudtam feldolgozni. nem is lehet szerintem, beépül a mindennapjaidba, mint a fogmosás.
2015. jún. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Exem halt meg, de már nem voltunk együtt. Hogy lehet feldolgozni? Sehogy... morbidul és gusztustalanul hangzik, de egy kicsit örültem, hogy az én szívem akkor már másé volt. Így egy kicsit könnyebben ment a tragédia feldolgozása. Fogalmam sincs mitévő lettem volna, hogyha akkor ragadja el a sors, amikor még fülig belé voltam esve.


A jelenlegi párom is a frászt hozta egyszer rám. A szülei néhány településnyire laknak tőlünk egy kis faluban. Akkor még nem laktunk együtt. Egyik este hazament, találkozott a barátaival és azt mondta nem is jön majd csak másnap. Másnap korán reggel böngésztem a facebookot és többen megosztottak egy cikket. A baleset ugyanazon az útvonalon történt, ahol a párom közlekedett, az egyik sofőr meghalt, aki egy 28 éves fiatal volt. A képeken ugyanolyan autó szerepelt összetörve, mint az övé, sőt... még azzal is kiegészítették, hogy elsőként a szolgálatban lévő kollégái értek a helyszínre, akik próbálták megmenti az életét. A párom rendőr, totálisan elborult az agyam, vagy 15-ször felhívtam, nem vette fel, bőgtem, minden bajom volt. Mire sikerült utolérnem a páromat már olyan lelki állapotban voltam, hogy a nyakába zúdítottam zokogva minden dühömet és szerencsétlenségemet, hogy eddig miért nem volt képes felvenni a telefont, de közben úristen mennyire örülök, hogy hallom a hangját, ő meg szegény nem is értette mi bajom van.

Fogalmam sincs hogy lehet ezt feldolgozni. Én még egy fals infótól is olyan hiszti rohamot kaptam, hogy alig bírtam megnyugodni akkor is, amikor már tudtam, hogy nem a párom volt szerencsére.

2015. jún. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lara válasza:
Sehogy, nem lehet,15 év is kevés hozzá!!!
2015. jún. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vannak jobb időszakok. de a tegnap éjjelt átbőgtem miatta.
2015. jún. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kopasz1977 válasza:
Szia, Menyasszonyom halt meg, leukémiás volt. Előtte nem sokkal édesanyám, (anyum júniusban, menyasszonyom novemberben) ez 2000-ben volt) négy évig ittam, aztán Elmentem egy elvonókúrára. Akkor nagyon nehéz volt, mindenütt őket láttam, de idővel enyhül, tényleg úgy mint korábban említette valaki, hogy beépűl a mindennapokba. Fáj, meg hiány van benned, de hozzászoksz. Nekem szerencsém volt, van egy nagyon kedves feleségem, gyermek, család, de nem a veszteségek pótlása volt a terv, egyszerűen megszerettem, elfogadott úgy ahogy vagyok, ettől többet társ nem tud segíteni abban, hogy feldolgozd a veszteségeket
2015. jún. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!