Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kenniss kérdése:

Szerelmes vagyok egy lányba de ő nem mutat felém ilyen jeleket. Van esélyem nála?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Konkretizálva a dolgot 20éves vagyok és a hölgy pedig 18.

Már több mint 1éve ismerem de idén szeptemberben kezdtünk el elősször beszélgetni egymással. Egy osztálytársam és egyben jó barátom húga. Akkoriban találkozgattunk majdnem minden nap ébredéstől lefekvésig beszélgettünk facebookon és hetente - 2 hetente találkoztunk.Akkoriban beleszerettem de inkább megpróbáltam elfelejteni mert nem volt semmi arra utaló jel hogy bármi esélyem is lenne nála.

Most nem rég beszélünk újra 4-5 hónap kihagyással és megint azt érzem hogy kezdek bele szeretni.

Mit tegyek ? :)

Előre is köszönöm a tanácsokat



2015. jún. 13. 17:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Tavaly szeptemberben * :D
2015. jún. 13. 17:53
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát hogy érzed? Ad jeleket? Amúgy ennyi haverkodás után könnyen lehet, hogy már csak barátként tekint rád.
2015. jún. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Amikor 4hónap után újra elkezdtünk beszélni én úgy értelmeztem hogy akkor adott jeleket méghozzá jójeleket.

Ezért is vagyok összezavarva.

2015. jún. 13. 18:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Az nem jelent semmit, hogy egy lány ad-e jeleket. Ha ad, akkor lehet, hogy nem is tud róla, vagy direkt szívatni akar. Ha nem ad, akkor meg lehet, hogy titkolni akarja az érzéseit, vagy olyan jeleket ad, amiket rajta kívül senki nem vesz észre.
2015. jún. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb amit tehetsz, hogy elhívod randizni és viszed előre a kapcsolatot. Ne játsz biztonsági játszmát, mert akkor sose fog összejönni. Fejben el kell fogadni, hogy lehet teljesen tönkre fogod tenni az eddigi kapcsolatotokat. De semmikép se ronts ajtóstól a házba. Ahogy mondtam hívd el randizni ülj hozzá közelebb érintsd meg itt-ott (karok, váll, a hátának a felső része aztán majd mehetsz tovább). Beszélj vele a szexről. HA bejössz neki hagyni fogja, hogy vidd előre a dolgot. Meg kell mutatni a nőnek, hogy farkad van és használni is akarod vele. (Ezt nehogy szó szerint értelmezzed!)
2015. jún. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Négyes és ötös megmondták a tutit, a számból vették ki a szót.
2015. jún. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megfogadom, köszönöm :D
2015. jún. 13. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!