Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szeret ő még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret ő még engem vagy csak a megszokás miatt van velem?

Figyelt kérdés

A párommal már több mint 4 éve vagyunk együtt,3 éve együtt is élünk. Az első 2 évben még nagyon sokat foglalkozott velem éreztem hogy szeret.Az utóbbi 2évben

viszont megváltozott minden. Nem foglalkozik velem minden délután elmegy ide oda, mindenkinek vesz ajándékot mindenre, nekem se szülinap se névnap se karácsony. Bármire megkérem sosem csinálja meg. Mindig hol az anyjánál van hol a haverjánál és amikor megkérem h jöjjön be kicsit a munkahelyemre igyon egy kávét stb akkor azt kapom hogy ő nem jön be mert mit csináljon ott.. inkább elmászkál miközben egész héten nem látjuk egymást csak este 10után. Pár hónapja kiderült hogy regisztrált társkeresőre, azt mondta h letörölte és hogy megbánta.

Egyik este beszélgettünk komolyan és megigérte hogy többet fog foglalkozni velem, de tegnap este elment a haverjával és hajnali 3kor jött haza pedig kicsit együtt lehettünk volna.Ha iszik akkor mindíg ezerszer elmodja hogy mennyire szeret és hogy én vagyok a mindene,de ha nem iszik sosem monja.


2015. jún. 13. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Olvasd már vissza a kérdésedet. Részletesen felsorolsz minden nyilvánvaló jelet: szarik rád ez az ember, semmibe vesz, kerül, nem kizárt, hogy meg is csalt. Kérdésem: mit keresel egy olyan bunkó mellett, akire két éve semmiben nem számíthatsz?! Szakíts és keress érettebb párt, aki a problémákat kommunikációval és nem tahósággal oldja meg.
2015. jún. 14. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem szeret ez teljesen egyértelmű.
2015. jún. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!