Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Két ellentétes önbizalmú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizcar kérdése:

Két ellentétes önbizalmú, önbecsülésű ember között kialakulhat szerelem?

Figyelt kérdés

Vagyok én akinek szorongó személyiségzavara van egy kis skizotip beütéssel. Sajnos emberek között igen kellemetlenül érzem magam, ezért nagyon nehéz számomra az ismerkedés. Ha sikerül randira jutnom, akkor a szorongás végett elég csendes vagyok, mert nem jut eszembe semmi amit mondhatnék, az agyam totál le van blokkolva. Az önbizalmam, önbecsülésem igen kicsi. Okom nem lehetne rá, mert jóképű vagyok, de sajna mégis ez van.

Ismerek egy lányt pár éve, akinek viszont brutál egója, önbizalma, önbecsülése van, ugyanis egyszerűen gyönyörű, sok férfi csorgatja utána a nyálát. Egyébként ismeri a problémámat, tudja, hogy miben szenvedek. Mostanáig mindig szorongtam a csaj társaságában érthető módon. Viszont az utóbbi időben amióta újra eljárok pszichiáterhez, már csak kicsit szorongok ha vele vagyok, el tudok vele beszélgetni és ökörködni is tudunk egymással, van, hogy hatalmasakat röhögünk. Más lány társaságában tuti pánikolnék, és nem tudnék megmukkanni, valamiért viszont vele most úgy látszik kezd megyegetni a dolog.

Igaz mondta nem vagyok az esete, de hát nőknél soha nem tudni mit jelent a nem és mit az igen. Ugyanis elég csintalan mostanában velem. Az igaz, hogy mostanában én is vettem a bátorságot és huncutkodtam vele egy kicsit. Biztos ez tetszhetett neki. Pár napja azt is megkérdezte, hogy hazakísérem e. Hazakísértem, nagyon jól eldumáltunk. A társaságomban ráadásul mindig nagyon megváltozik. Lead az egojából. Nem nagyképű, hanem egy tök átlagos önbecsülésű csajjá válik. Olyan mintha nekem adna át a sajátjából, hogy nekem nagyobb legyen és így kicsit kiegyenlítsük egymásét. Nekem egyébként mindenféleképpen szimpi a csaj, ha nagy egója van, ha átlagos. Múltkor meg olyan témát hozott fel ami őt egyáltalán nem érdekli, de sejtette, higy engem igen és arról beszélgettünk, mintha imponálni akarna.

Na mindegy fura nekem most ez az egész. Nem tudom, hogy mivel tudja a problémám, csak segíteni akar, vagy tényleg bejöhetek neki. Érdekes számomra, hogy Dávid és Góliát jól ellehetnek egymással.

Szóval szerintetek két teljesen különböző egójú ember között szövődhet szerelem?



2015. jún. 14. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy a látszólag hatalmas ego ugyanúgy alacsony önértékelést leplez. Viszont mivel te mered vállalni önmagad - valószínűleg betudható annak, hogy szakember segítségével dolgozol magadon -, ezért a másik fél is jobban képes önmagát adni, nem érzi, hogy szerepet kellene játszania.

Bármi lehet belőle, de azért mindenképpen dolgozz tovább magadon, mert hidd el, rengeteget számít abban a tekintetben, hogy milyen minőségű párkapcsolatod lesz.

2015. jún. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért nem vagy az esete?amúgy ki tudja azóta mi a helyzet?
2015. jún. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!